Назад

Особливості виховної роботи з протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах

Регіональна конференція відбудеться 16-17 квітня у м. Дніпропетровську (для Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської областей)

16-17 квітня у м. Дніпропетровську відбудеться регіональна конференція на тему "Особливості виховної роботи з протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах". До участі запрошуються учасники з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської областей.

Конференція відбудеться в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджується протягом 2009 - 2015 рр. Міжнародною організацією з міграції у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Мета конференції: презентація результатів діяльності проекту та популяризація напрацьованого досвіду серед освітян України.

За час реалізації проекту за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаментів освіти і науки та Інститутів підвищення педагогічної освіти Донецької, Івано-Франківської, Львівської обласних державних адміністрацій Українським фондом «Благополуччя дітей» була впроваджена програма виховної роботи для учнів 7-11 кл. з питань попередження торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Програма продемонструвала ефективність у:
• формуванні у підлітків позитивної мотивації до засвоєння інформації щодо протидії торгівлі людьми та наявних соціальних послуг у разі потрапляння в складну життєву ситуацію; 
• активізації особистісного потенціалу школярів для самореалізації та самоствердження в різних сферах життєдіяльності; 
• актуалізації знань, умінь і навичок підлітків щодо критичного оцінювання, ухвалення рішень, організації взаємодії, безпечної поведінки.

Участь у конференції безкоштовна. Організатори забезпечують учасників проживанням (у двомісних номерах стандарт), харчуванням під час заходу та відшкодовують витрати на проїзд (автобусом чи поїздом у вагоні купе за наявності квитків).

Реєстрація учасників є обов'язковою. Кількість місць для участі у конференціях обмежена. Взяти участь у заході зможуть лише ті фахівці, які отримали запрошення від Українського фонду «Благополуччя дітей».

Для подання заявки на участь необхідно заповнити реєстраційну форму:
до 9 квітня на конференцію 16-17 квітня у м. Дніпропетровську (для Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської областей) - http://goo.gl/forms/PneA1IRndv.