Назад

Семінар-тренінг з питань попередження сексуального насильства над дітьми

23-25 червня 2015 р. у Києві Український фонд «Благополуччя дітей» організовує семінар-тренінг з питань попередження сексуального насильства над дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

За оціночними даними Ради Європи кожна п'ята дитина страждає від різних форм сексуального насильства. Особи, які скоюють сексуальне насильство над дітьми, у 8 випадках із 10 (за даними NSPCC) зазвичай є добре знайомими людьми для дитини. Це можуть бути члени сім‘ї, друзі, сусіди. Деякі з них працюють на посадах, що передбачають постійний контакт з дітьми, деякі мають авторитетні позиції та користуються довірою і повагою серед інших дорослих. У випадку, коли агресор є близьким родичем, дитина може не розповідати про насильство допоки не стане дорослою. А може не розповісти ніколи.

Насильство над дитиною можна попередити, навчивши її захищати себе. Одним із таких способів є дотримання дитиною правил безпечної поведінки.

23-25 червня 2015 р. у Києві Український фонд «Благополуччя дітей» організовує семінар-тренінг з питань попередження сексуального насильства над дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.

Семінар-тренінг проводитиме Галина Козлова, соціальний педагог, координатор діяльності з попередження домашнього насильства Міського Громадського об‘єднання з попередження жорстокого поводження з дітьми «Дети - не для насилия» (Білорусь). Організація «Дети - не для насилия» з 1997 року надає соціально-психологічну допомогу дітям, які постраждали від жорстокого поводження, співпрацює з державними та громадськими організаціями заради попередження всіх форм насильства над дітьми, є афілійованим членом міжнародної організації ECPAT (Зупинимо Дитячу Проституцію, Дитячу Порнографію та Торгівлю Дітьми).

Під час заходу у Києві пані Галина ділитиметься досвідом роботи щодо проведення занять з дітьми з питань формування стратегій безпечної поведінки та розвитку емоційного інтелекту, групової роботи з батьками дітей дошкільного та молодшого шкільного віку для попередження сексуального насильства над дітьми.

До участі у заході запрошуються практичні психологи, соціальні педагоги дошкільних навчальних закладів та початкової школи, представники громадських організацій, що працюють у сфері попередження насильства над дітьми.

Участь у заході є безкоштовною. Учасники з інших міст України покривають самостійно витрати, пов'язані з проїздом та перебуванням у Києві.

Кількість місць для участі у семінарі є обмеженою. Заявку на участь у заході надсилайте, будь ласка, на електронну адресу: maliyenko@ccf.kiev.ua до 16 червня 2015 р.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до контактної особи: Малієнко Юлії за тел. (044) 537-20-16 або ел. поштою maliyenko@ccf.kiev.ua.

Захід проводитиметься в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у Східній та Центральній Європі», що впроваджується Українським фондом «Благополуччя дітей» у партнерстві з Nobody's Children Foundation (Польща) за фінансової підтримки OAK Foundation.