Назад

Моделі мобільної роботи з молоддю на базі проведеного аналізу соціального середовища

З 09 по 11 червня у Києві відбудеться міжнародний семінар «Моделі мобільної роботи з молоддю на базі проведеного аналізу соціального середовища Дніпровського району м. Києва»

З 09 по 11 червня у Києві відбудеться міжнародний семінар «Моделі мобільної роботи з молоддю на базі проведеного аналізу соціального середовища Дніпровського району м. Києва».

Структурний осередок «Німецько-Польсько-Українського Товариства» в Україні виступає організатором семінару в рамках німецько-українського проекту «Мобільна робота з молоддю та методики проведення аналізу соціального середовища». Захід проходитиме за підтримки німецької організації «Aktion Mensch».

Цільова аудиторія: фахівці соціальної сфери, представники громадських організацій, які працюють в сфері захисту прав дітей та молоді.

Участь у семінарі візьмуть вітчизняні та закордонні експерти у сфері захисту прав дітей та молоді. Головними запрошеними експертами є експерти Міжнародного товариства по мобільній роботі з молоддю (ISMO) проф.. Вальтер Шпехт, Наташа Цьоллер та Штефан Шленкер.

Німецько-український проект «Мобільна робота з молоддю та методики проведення аналізу соціального середовища» направлений на проведення глибинного аналізу основних потреб дітей, молоді та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, на рівні окремо взятого пілотного району міста Києва – Дніпровського району з метою створення унікальної для України моделі соціальної роботи на рівні району, міста, області та держави.

Семінар проходитиме за адресою: Проспект Павла Тичини 28Б.

Просимо надсилати Ваші заявки до 01 червня 2015 року на емейл: julia.fediv@gpu-society.org