fbpx
placeholder

Хто ми є

Українська Мережа за Права Дитини створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику у сфері забезпечення прав дитини.

Ми об’єднуємося, щоб чути й розуміти проблеми та виклики на національному, регіональному, локальному рівнях і впливати на їх вирішення.

Ми прагнемо, щоб кожна дитина зростала у щасливому, здоровому, надійному, родинному середовищі, коли її особистість та права поважають.

Свою місію ми вбачаємо в просуванні найкращих інтересів дитини під час формування державної політики через адвокацію, лобіювання реформ системи соціальних послуг, децентралізації, розробки системи національного моніторингу, представлення наших інтересів та інтересів дітей і родин в органах державної влади.

У своїй діяльності Українська Мережа керується Конвецією ООН про права дитини, а основним завданням організації є досягнення виконання в Україні всіх положень та прав, зазначених у цьому документі.

Сьогодні нашими членами є 24 потужних українських та міжнародних організацій і благодійних фондів, що працюють по всій Україні з метою забезпечення прав та благополуччя дитини.

Документи

5.80 MB 1909 downloads

...