fbpx
placeholder

Всеукраїнська громадська організація «Магнолія» приєдналась до Мережі у 2014 році з метою підтримки її місії, а також задля посилення захисту прав дітей, які виховуються в інституційних закладах. Головними цілями, якими керується організація є:

  1. Вплив на прийняття рішень центральними та місцевими органами влади щодо захисту прав дискримінованих та вразливих груп.
  2. Сприяння вихованню дітей в сімейному середовищі та попередження інституалізації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом підвищення обізнаності громадськості про альтернативні форми виховання дітей. 
  3. Посилення ролі правозахисників в Україні шляхом підвищення поінформованості громадськості про їх діяльність та роль у підтримці демократії та захисті прав людини.
  4. Підвищення обізнаності громадськості про права людини та способи захисту прав, з особливою увагою до прав жінок та дітей.

Впродовж своєї діяльності за останні роки, “Магнолія” впроваджувала такі проекти:

Проект «Імплементація в Україні «гарячої лінії» зниклих дітей 116 000 як інструменту попередження торгівлі дітьми, насильства і сексуальної експлуатації дітей» – розробка ефективного інструменту попередження торгівлі дітьми, насильства і сексуальної експлуатації дітей. 

Медійна компонента спільного Проеку ЮНІСЕФ та Української мережі за права дитини «Забезпечення посилення потенціалу та впливу неурядових суб’єктів у розробці,впровадженні та моніторингу дотримання прав дитини в системі альтернативної опіки,удосконаленні політики та стратегій захисту дітей» –  забезпечення інформаційної підтримки проекту шляхом створення публікацій та розміщення їх в ЗМІ та соціальних мережах.

Проект «Рівність як прояв демократії» – сприяння формуванню стійкої громадської думки про необхідність дотримання прав жінок і утвердження гендерної рівності.  

Проект «Захисти свою дитину» – підвищення обізнаності мешканців м.Києва щодо необхідності та методів вчасного виявлення ознак насильства над їх дітьми та правових методів протидії булінгу.

Проект «Рекрутинг патронатних сімей в Україні» – залучення потенційних кандидатів у патронатні вихователі для програми патронатних сімей в Україні, що зменшить кількість дітей у інституційних закладах.  

Проект «Створення «гарячої лінії» для підвищення обізнаності жінок-переселенок щодо протидії домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» – підвищити рівень обізнаності жінок-переселенок з дітьми про можливість отримання допомоги у випадках домашнього та гендерно-орієнтованого насильства та мобілізація жінок-переселенок навколо вирішення проблем насильства.   

Проект «Безпека дітей – спільна відповідальність» – формування сталих зв’язків поліції Донецької області з громадськістю та місцевою владою та підвищення професійної компетенції працівників поліції задля попередження випадків дитячої бездоглядності та безпритульності, трудової та сексуальної експлуатації дітей та втягування дітей у злочинну діяльність у Лиманському районі Донецької області.

Також велика частина роботи організації приділяється такому проекту як «Служба розшуку дітей», що діє понад 18 років на території всієї України. Мета цього проекту – допомогти у розшуку зниклих дітей та убезпечити дітей України від викрадень, сексуальної та трудової експлуатації. «Служба розшуку дітей» надає можливість батькам зниклої дитини не тільки звернутися до громадськості з проханням допомогти, але й надає їм психологічну, правову та соціальну підтримку та проводить інформаційні кампанії щодо попередження зникнення дитини, і головне – в тісній співпраці з поліцією, волонтерами та засобами масової інформації, розшукує дітей. 

Партнерами для впровадження проектів є ЮНІСЕФ, громадські та благодійні організації такі як: “Харківська правозахисна група”, Партнерство «Кожній дитині»,  ВБО “Конвіктус Україна”, ГО АЦ “Соціоконсалтинг” МФ «Відродження»; а також українські медіа-компанії: ТОВ «Магнолія-ТВ», Телеканал “ЧП.ІНФО”, Рекламне агентство «REK media»,  ТОВ “Effect Marketing”, Компанія “BigMedia”, Відеоканал “Metrovision”.