Без категорії

ГС «Українська мережа за права дитини» шукає фасилітатора(ку) для проведення фокус-групи

Дата публікації:

Мета діяльності фасилітатора(ки): проведення фокус-групи із залученням членів Громадської Спілки “Українська мережа за права дитини” для напрацювання та фіналізації пропозицій до створення Дитячої Дорожньої карти. 

Дитяча Дорожня карта готується інститутами громадянського суспільства, що працюють у сфері захисту прав дитини, згідно напрацьованих пропозицій проведених фокус-груп, для подальшої адвокації включення Карти в документи з відновлення...

Дивитись деталі

ГС “УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЗА ПРАВА ДИТИНИ” ШУКАЄ ЕКСПЕРТА(-КУ) З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ, СУПЕРВІЗОРА

Дата публікації:

ГС “Українська мережа за права дитини” шукає експерта(-ку) з захисту прав дитини в проєкт  з розвитку сімейних форм виховання для проведення індивідуальних супервізій.

Українська мережа за права дитини (далі – УМПД) створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику у сфері забезпечення прав дитини.

Завдання: Відновлення...

Дивитись деталі

Дар’я Касьянова – про проєкт “Шлях додому” в етері УР-1

Дата публікації:

Повернення наших дітей з тимчасово окупованих територій, де їх незаконно утримують росіяни, і з росії, куди їх також незаконно вивезли загарбники. Гостя студії програми "На часі" - Дар'я Касьянова, голова правління "Української мережі за права дитини", програмна директорка "СОС Дитячі містечка Україна". Ведуча програми - Наталія Парака.

Читать дальше...
Дивитись деталі

El valor de Vera Sergeyevna, la ‘babushka’ ucraniana que se infiltró dos veces en Rusia para rescatar a su nieta secuestrada

Дата публікації:


Іспанська газета EL ESPAÑOL опублікувала історію про повернення 14-річної Вероніки, поверненої з рф. Повернення дитини з рф відбулося завдяки команді проєкту «ШЛЯХ ДОДОМУ», який «Українська мережа за права дитини» реалізує в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine.

Читати на EL ESPAÑOL

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору