Без категорії

Нагорода за сміливість. Чому усиновити дитину з інвалідністю — це чесний варіант

Дата публікації:

Матеріал для NV Life підготовлений ГС Українська мережа за права дитини за підтримки Міжнародного Фонду Відродження. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду Відродження.

Війна = сирітство. Так було у всі часи і Україна в тому не унікальна. На жаль, тільки за 2023 рік у нас було зареєстровано 7415 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Всього в цьому переліку, станом...

Дивитись деталі

“Коли всі з’їжджаються на свята, за стіл сідає 38 людей”. Історія родини Іванових, яка виховує 22 дітей

Дата публікації:

Матеріал підготовлено райтером Костянтином Катишевим для РБК-Україна (проєкт Styler) в рамках проєкту Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні «Турботливі родини для тисячі дітей», що впроваджується ГС «Українська мережа за права дитини» за сприяння Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України.

Олена Іванова родом із Дніпропетровської області. Вона завжди мріяла про велику родину, хоча не була заміжня...

Дивитись деталі

ГС «УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЗА ПРАВА ДИТИНИ» ШУКАЄ ПРОЄКТНОГО(-У) МЕНЕДЖЕРА(-КУ)

Дата публікації:

Українська мережа за права дитини (далі – УМПД) створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику у сфері забезпечення прав дитини.

Завдання: забезпечення реалізації проєкту відповідно до програмного плану та бюджету.

Обов’язки:

підготовка робочого плану проєкту та запуск проєкту;

забезпечення комплексного...

Дивитись деталі

«Я тішуся, що знайшла своє покликання», – мати-вихователька ДБСТ виховує одразу дев’ять хлопчиків

Дата публікації:

Матеріал підготовлений райтером Костянтином Катишевим  для "ДніпроTV" в рамках проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей», що втілює Громадська спілка «Українська мережа за права дитини», за підтримки Міністерства соціальної політики, Національної соціальної сервісної служби.  

Наталія Крупська з села Новогніде Дніпропетровської області ще з радянських часів виношувала мрію про власний дитячий садочок. Пройшло понад 30 років, перш...

Дивитись деталі

ГС «Українська мережа за права дитини» шукає фасилітатора(ку) для проведення фокус-групи

Дата публікації:

Мета діяльності фасилітатора(ки): проведення фокус-групи із залученням членів Громадської Спілки “Українська мережа за права дитини” для напрацювання та фіналізації пропозицій до створення Дитячої Дорожньої карти. 

Дитяча Дорожня карта готується інститутами громадянського суспільства, що працюють у сфері захисту прав дитини, згідно напрацьованих пропозицій проведених фокус-груп, для подальшої адвокації включення Карти в документи з відновлення...

Дивитись деталі

ГС “УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЗА ПРАВА ДИТИНИ” ШУКАЄ ЕКСПЕРТА(-КУ) З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ, СУПЕРВІЗОРА

Дата публікації:

ГС “Українська мережа за права дитини” шукає експерта(-ку) з захисту прав дитини в проєкт  з розвитку сімейних форм виховання для проведення індивідуальних супервізій.

Українська мережа за права дитини (далі – УМПД) створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику у сфері забезпечення прав дитини.

Завдання: Відновлення...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору