ЗМІ про нас

Як повернути дитину з депортації або вивезти з окупації?

Дата публікації:

У першому випуску проєкту Української мережі за права дитини та Громадського радіо "ШЛЯХ ДОДОМУ: Як повернути дитину з депортації" поговоримо про те, як повернути в Україну дитину, яку викрали росіяни.

Гості:

Наталія Ємець — начальниця відділу у справах депортованих та санкційної політики Директорату захисту прав громадян, постраждалих унаслідок збройної агресії Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України;

Дар’я...

Дивитись деталі

На Громадському радіо стартував подкаст «ШЛЯХ ДОДОМУ: як повернути дитину з депортації»

Дата публікації:

На Громадському радіо 23 квітня стартував спільний проєкт із «Українською мережею за права дитини» «ШЛЯХ ДОДОМУ: як повернути дитину з депортації». Про це в етері розповіла співведуча радіопроєкту та комунікаційна менеджерка Мережі Олена Холоденко

Читати й слухати на сайті «Громадського радіо»

ПРОЄКТ «ШЛЯХ ДОДОМУ»

Дивитись деталі

УМПД презентувала Дорожню карту – навігатор у сфері охорони дитинства

Дата публікації:

У етері Громадського радіо Анастасія Степула, радниця з адвокації ГС «Українська мережа за права дитини» розповіла про Дорожню карту у сфері забезпечення прав та найкращих інтересів дитини. Документ був розроблений в межах проєкту «Поверни Україну для всіх дітей» УМПД, що впроваджується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Це стратегічний документ, що має об’єднати громадський сектор та підсилити проєкти захисту прав дитини.

...

Дивитись деталі

«В умовах війни важливе спільне бачення. Тоді влада почує громадський сектор», – Дар’я Касьянова

Дата публікації:

Дорожня карта у сфері забезпечення прав та найкращих інтересів дитини – спільне бачення 33 громадських та благодійних організацій, членів УМПД. Цей документ має доповнити національну стратегію забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні.

Про це у прямому етері суспільного мовника Всеукраїнського телепроєкту Суспільне.Студія розповіла Дар’я Касьянова, голова правління ГС «Українська мережа за права дитини», національна директорка...

Дивитись деталі

«Мій тато репетирував роль «валянка» перед дзеркалом, щоб вивезти онуку з окупації»

Дата публікації:


Мати 11-річної Дарини розповіла Громадському радіо про те, як два роки не могла возз’єднатися із донечкою і як батьки змушені були ховати її від росіян.

Читати на сайті «Громадського радіо»
ПРОЄКТ «ШЛЯХ ДОДОМУ»

Дивитись деталі

Реформа інтернатів, яка завжди на часі

Дата публікації:

Експертка із захисту дитини та супервізор громадської спілки «Українська мережа за права дитини» Світлана Забава надала коментар ZN.UA.

До повномасштабного вторгнення в Україні працював 751 інтернатний заклад для дітей. Зі 106 тисяч вихованців сиротами були лише 8%.

«Більшість дітей в інтернатах мають батьків. Але з різних причин дорослі не можуть виконувати свої обов'язки, і їх позбавляють батьківських прав. Мова про родини у складних...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору