«Діти дуже швидко адаптуються до війни», – Дар’я Касьянова у ефірі «1+1»

Дата публікації:

Росія хоче не лише знищити наші будинки, а й забрати дитинство у маленьких українців. Як зробити так, аби влітку діти відновились і хоч якийсь період відволіклись від воєнних подій? В Україні вже другий рік діє програма Є-оздоровлення.

Держава напряму перерахує батькам кошти на оздоровлення дітей, які потребують підтримки, перебувають у зоні активних бойових дій або на кордоні з РФ. Більше про літній відпочинок дітей говорили в ефірі «1+1» з Дар’єю Касьяновою, головою правління «Української мережі за права дитини», національною директоркою з розвитку програм «СОС Дитячі Містечка Україна» та Юрієм Давиденко, Головою ГО Заходи, засновником проєкту табору для ВПО та дітей «Над Збручем».

«Діти дуже швидко адаптуються до війни. Те, що їх лякало вчора чи позавчора, сьогодні вже не лякає. Ми розуміємо, що ці діти втомлені, що вони не нормально реагують на обставини, обстріли, чи вибухи. І тому ми пропонуємо, щоб діти виїжджали. Виїжджали з прифронтових територій, з окупованих територій. Намагаємось забезпечити їм безпечне перебування у нормальних умовах», – сказала Дар’я Касьянова.

Повний коментар дивіться на сайті «1+1».

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору