ГС “Українська мережа за права дитини” шукає  Експерта (ку) зі створення нової або посилення доступної соціальної послуги денного догляду для всіх категорій дітей.

Дата публікації:

ГС “Українська мережа за права дитини” шукає  Експерта (ку) зі створення нової або посилення доступної соціальної послуги денного догляду для всіх категорій дітей.

Українська мережа за права дитини (далі – УМПД) створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику у сфері забезпечення прав дитини.

Про проєкт: 

Проєкт «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми» впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). В Консорціум входять: ГО «Українська мережа за права дитини»,  БФ СОС «Дитячі Містечка», ГО «Соціальна Синергія», БО «Українська освітня платформа».

Обов’язки:

– розробка програми триденного тренінгу для керівників та спеціалістів відповідних департаментів, надавачів соціальних послуг, які працюють з сім’ями з дітьми, за темою: Створення нової або посилення доступної соціальної послуги денного догляду для всіх категорій дітей; підготовка наочних методичних матеріалів; 

– підготовка та проведення у громадах Харківської обл. (Валки, Пісочин, Чугуїв, Балаклія, Кегичів) триденного тренінгу для керівників та спеціалістів відповідних департаментів, надавачів соціальних послуг, які працюють з сім’ями з дітьми, за темою: Створення нової або посилення доступної соціальної послуги денного догляду для всіх категорій дітей. Вивчення обов’язкових тем: нормативно-правове забезпечення, адміністрування, психолого-педагогічний супровід, підтримка компетентного батьківства, організація, адміністрування та менеджмент послуги денного догляду в громаді, змістовна організація послуг у Центрі/відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю (теми обговорюються) 10-12 осіб;

– використання для роботи презентаційні форми проєкту;

– підготовка звітності для Організатора по завершенню проведених заходів (програма заходу, списки учасників, презентації, фото тощо).

Вимоги:

– вища освіта відповідного освітнього напряму

– досвід тренерської роботи не менше ніж 5 років;

– професійний стаж у соціально-гуманітарній сфері або психологічній роботи від 10 років; – стаж у вузькоспеціалізованій діяльності експерта — від 5 років; 

– унікальність запропонованої методики викладання, підходів чи змістового наповнення, необхідних для задач проєкту, в тому числі авторство необхідних для проєкту навчальних програм/тренінгів, нормативно-правових чи інших документів (посібників, рекомендацій, програм, інше).

– підтверджені знання, навички та успішний досвід виконання аналогічних запиту завдань;

– дотримання термінів та якості у виконання робіт;

– здатність як до самостійної, так і до командної роботи;

– відмінні навички проведення презентацій/викладання/складання документації.

Умови роботи:

  • можливість стати частиною великого важливого проєкту;
  • нові завдання та професійні виклики;
  • формат роботи за договором згідно кількості експертних днів;
  • оплата за результатами співбесіди.

Якщо Ви готові приєднатися до нашої команди, надсилайте:

  • мотиваційний лист з контактами двох організацій/осіб для отримання рекомендацій
  • резюме
  • заповнену конкурсну пропозицію (файл додається)

з темою «Експерт(ка) зі створення нової або посилення доступної соціальної послуги денного догляду для всіх категорій дітей __ Прізвище»  до 16 лютого 2024 року

на електронну адресу: ucrn.office@gmail.com та yuliia.malakhova@childrights.org.ua

Кандидат(-ка) повинен(-на) мати можливість приступити до роботи  якнайшвидше.

УМПД розглядатиме лише повні аплікації і контактуватиме лише з кандидатами/ками, які відібрані для співбесіди.

При наявності, УМПД може залучити успішного фахівця(-чиню) до закінчення фінального строку подачі заявок.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору