ГС “Українська мережа за права дитини” шукає  Тренера (ку) з проведення офлайн супервізій, онлайн воркшопів та консультацій з організації надання послуг життєстійкості для громад Волинської області

Дата публікації:

Українська мережа за права дитини (далі – УМПД) створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику у сфері забезпечення прав дитини.

Мета заходів: створення сприятливих умов для ефективного впровадження та підсилення послуг життєстійкості в громаді таких як: психосоціальний супровід, позитивне батьківство, ненасильницьке вирішення конфліктів  та ін., через організацію офлайн супервізій, онлайн воркшопів та консультацій для фахівців, які працюють з вразливими групами населення, зокрема людьми, які потребують підтримки у подоланні життєвих труднощів і криз.

Обов’язки:

– підготовка та проведення офлайн супервізій, онлайн воркшопів та консультацій для надавачів послуг життєстійкості громад Волинської області, що здійснюють впровадження або підсилення послуг життєстійкості в громаді таких як:психосоціальний супровід, позитивне батьківство, ненасильницьке вирішення конфліктів  та ін.; 

Завдання для проведення офлайн супервізій:

  • Організувати офлайн супервізії для соціальних працівників, психологів та інших фахівців, що працюють в громадах, для обговорення питань життєстійкості та методик надання послуг.
  • Підготувати план супервізій, який включатиме актуальні теми, такі як стратегії підтримки вразливих груп, підходи до оцінки життєстійкості, ефективні методи підтримки в кризових ситуаціях.
  • Визначити основні проблеми, з якими стикаються фахівці під час роботи з громадами, та розробити рекомендації для їх подолання.

Завдання для проведення онлайн воркшопів:

  • Організувати серію онлайн воркшопів для фахівців з соціальної роботи, які спеціалізуються на життєстійкості та підтримці населення громади, з метою підвищення їх кваліфікації.
  • Підготувати матеріали для воркшопів, включаючи практичні кейси, методичні рекомендації та інструменти для підсилення послуг життєстійкості.
  • Забезпечити інтерактивність воркшопів за допомогою обговорень, кейс-стаді, вправ та практичних завдань, які допоможуть закріпити знання та навички.

Завдання для проведення онлайн консультації під час впровадження або підсилення соціальних послуг:

  • Організувати індивідуальні або групові консультації для фахівців соціальних служб та організацій, що працюють в громаді, щодо впровадження послуг життєстійкості.
  • Надати практичні рекомендації для розробки та адаптації послуг життєстійкості до специфічних умов громади.
  • Забезпечити підтримку у вирішенні конкретних проблем та питань, що виникають під час впровадження та удосконалення послуг.

– по завершенню заходів  звітування Організатору ( програма заходу, список учасників, презентація, фото тощо).

Вимоги:

– вища освіта в галузі соціальної роботи, психології, педагогіки, або іншої спорідненої спеціальності. Наявність додаткових сертифікатів та кваліфікацій в галузі супервізії, тренінгів чи коучінгу є перевагою.

– досвід роботи в галузі соціальних послуг або суміжних галузях, зокрема в організації та наданні послуг життєстійкості у громадах не менше 5-ти років;

– досвід роботи з різними категоріями населення, особливо з вразливими групами;

– загальний досвід роботи у сфері соціальних послуг та соціальної роботи 5 – 10 років;

– наявність досвіду проведення супервізій для соціальних працівників та фахівців в галузі соціальних послуг;

– досвід організації та проведення воркшопів і тренінгів, спрямованих на розвиток практичних навичок у сфері послуг життєстійкості;

– досвід надання консультацій для фахівців, які займаються наданням послуг життєстійкості в громадах;

– знання українського законодавства в галузі соціальних послуг, а також міжнародних стандартів надання соціальних послуг, зокрема послуг життєстійкості.

– знання принципів етики соціальної роботи, стандартів якості надання послуг та підходів до роботи з вразливими категоріями громадян;

– відмінні навички проведення презентацій/викладання/складання документації.

Умови роботи:

  • можливість стати частиною великого важливого проєкту;
  • нові завдання та професійні виклики;
  • формат роботи за договором згідно кількості експертних днів;
  • оплата за результатами співбесіди.

Якщо Ви готові приєднатися до нашої команди, надсилайте:

  • мотиваційний лист з контактами двох організацій/осіб для отримання рекомендацій
  • резюме
  • заповнену конкурсну пропозицію (зразок додається)

з темою «Тренер(ка) з проведення офлайн супервізій, онлайн воркшопів та консультацій з організації надання послуг життєстійкості для громад Волинської області_Послуга __Прізвище»  до 21 березня 2025 року 

на електронну адресу: vacancies@childrights.org.ua та irina.antipova@childrights.org.ua

Кандидат(-ка) повинен(-на) мати можливість приступити до роботи  якнайшвидше.

УМПД розглядатиме лише повні аплікації і контактуватиме лише з кандидатами/ками, які відібрані для співбесіди.

При наявності, УМПД може залучити успішного фахівця(-чиню) до закінчення фінального строку подачі заявок.



ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Підписатися
Піднятися вгору