ГО “Відповідальні громадяни”

Громадська організація “Відповідальні громадяни” розпочала свою діяльність як ініціативна група мешканців Донецької області у 2014 році задля допомоги людям, що постраждали внаслідок військового конфлікту у Донецькій та Луганській областях.

Принципи, якими керується організація: Гуманність, аполітичність, нейтралітет, прозорість та публічність. 

Допомога організації розподіляється на декілька основних напрямків:

1. Пряма гуманітарна допомога товарами та послугами.

2. Допомага в отриманні доступу до медичного обслуговування та освіти тим, хто не може зробити це самостійно.

3. Інформування мешканців зони АТО про мінну загрозу.

4. Реалізація проєктів з пошуку отримувачів та організації доставки гуманітарної допомоги в Донецькій та Луганській областях.

5. Підняття активності у місцевих спільнотах та групах компактного проживання тимчасово переміщених осіб.

6. Для кращої взаємодії та підвищення якості надання допомоги організація працює в тісному контакті з Управлянням з координації гуманітарних питань ООН («OCHA»).

7. Інформування громадськості про потреби та проблеми, з якими доводиться стикатися людям в зоні конфлікту завдяки іноземним та українським представникам ЗМІ.

Партнери та Донори у проєктах: Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Всесвітня продовольча програма ООН, Міжнародна організація з міграції, Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ), People in Need, Save the Children, МГО “Лікарі без кордонів”, Danish Refugee Council, Управляння з координації гуманітарних питань ООН («OCHA») та інші.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору