БО «Фонд Ріната Ахметова»

Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» була створена 15 липня 2005 року. Раніше організація мала назву «Розвиток України». 2014 року було створено гуманітарний штаб Ріната Ахметова, основною метою якого була допомога жителям Донбасу, що постраждали від російсько-української війни. У лютому 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення військ РФ до України, Фонд Ріната Ахметова розпочав масштабну допомогу продуктовими наборами, наборами засобів гігієни для постраждалого населення України та медикаментів для лікарень.

Місія організації: допомагати людям в Україні та створювати можливості стати кращими й жити краще.

Цінності організації: чесність, лідерство, відкритість до нового, повага, створення соціального блага.

Діючі благодійні програми та проєкти організації:

Благодійна програма «Рінат Ахметов – Дітям», яка включає наступні проєкти: «Тепер я чую», «Реабілітація поранених дітей», «Мирний відпочинок дітям України», «Усиновлення та розвиток сімейних форм виховання», мотиваційний проєкт «Твоя суперсила», наймасштабніший проєкт «Новорічна акція». В рамках програми системно надається всебічна допомога дітям: медикаменти, продуктові набори, інноваційні імпланти;
психологічна та фізична реабілітація, проведення складних операцій; можливість розвиватися та реалізувати свою мрію. З 2007 року Фонд системно працює над профілактикою сирітства в Україні. Завдяки програмі «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» й однойменному порталу понад 10 тисяч дітей з інтернатних установ знайшли собі нові сім’ї.

Благодійна програма «Рінат Ахметов – Порятунок життів», яка включає наступні проєкти: «Боротьба з COVID-19 в Україні», «200 швидких для України», «Мобільна жіночка консультація», «Адресна допомога», «Допомога – 2022». Програма спрямована на підвищення якості надання медичної допомоги в Україні, а також всебічну підтримку продуктовими наборами та товарами першої необхідності населення.

Благодійна програма «Рінат Ахметов – Допоможемо», яка включає проєкт Музей «Голоси Мирних» – найбільшу у світі колекцію історій мирних, постраждалих від війни росії проти України. З початку збройного конфлікту на Донбасі Фонд Ріната Ахметова врятував життя мільйонів людей з обох боків лінії зіткнення. Це мільйони доль! Життя кожного варте окремої розповіді.

Фонд Ріната Ахметова почав збирати історії виживання мирних жителів Донбасу в умовах збройного конфлікту і продовжив збирати історії мирних з початком повномасштабної війни росії проти України.

Мета даного проєкту не лише задокументувати все те, що довелося пережити нашому народові, а й розповісти світові про долі людей, які докорінно змінила війна.

Онлайн-проєкти Фонду Ріната Ахметова направлені на всебічну допомогу та підтримку українського населення у складні часи. Серед них: Телеграм-канал для підлітків та їх батьків «Твоя суперсила», Телеграм-канал «Будь у безпеці! Переселенці», Освітній профорієнтаційний серіал «Твоя суперпрофесія», Серіал «Діджитал-фізкультура для школярів за участю зірок спорту», Серіал «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень», Серіал: «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів», Відеоблог Анастасії Чалої«Спілкування без бар’єрів», Відеоблог Наталії Івко «Блог прийомної мами», Відеоблог Максима Сікори «Запитай у тата», Вебінари провідних експертів в галузі психології.

 

 Посилання на сторінки у соціальних мережах організації:

– сайт Фонду Ріната Ахметова: https://akhmetovfoundation.org/

– сайт Музею «Голоси Мирних»: https://civilvoicesmuseum.org/

– сторінка Фонду в Instagram: https://instagram.com/akhmetovfoundation?igshid=NDk5N2NlZjQ=

– сторінка Фонду в Facebook: https://www.facebook.com/AkhmetovFDU

– сторінка Фонду в YouTube: https://www.youtube.com/@AkhmetovfoundationПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору