МБФ “Українська фундація громадського здоров’я”

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» заснована міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розвитку місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають в наданні життєво важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям і молоді. Організація працює безпосередньо з місцевими громадами та розвиває партнерські відносини на місцевому рівні для надання послуг у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини. Одночасно, УФГЗ та Право на здоров’я організовують навчання, постачають обладнання та працюють на покращення існуючої інфраструктури для того, аби забезпечити партнерам можливість самостійно надавати необхідні послуги.

Місія: робота у сфері охорони громадського здоров’я та захисту прав людини задля забезпечення рівних можливостей щодо охорони здоров’я тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Бачення щодо результатів діяльності в Україні: 

  • Цілі 90/90/90 досягнуті в Україні;
  • Соціально-вразливі групи мають рівний доступ до якісних соціально-медичних послуг європейського стандарту; їхня якість життя та їх оточуючих підвищується;
  • Запроваджена нова, ефективна та стала система соціальних послуг для наших цільових груп;
  • Існує нульова терпимість до насильства щодо жінок.

Ключові компетенції:

  1. Глибока експертиза у РМНДПЗ (репродуктивне, материнське, неонатальне, дитяче і підліткове здоров’я), попередженні поширення ВІЛ і комплексних послугах ВІЛ-інфікованим людям, попередженні та реагуванні на ґендерно зумовлене і домашнє насильство та питаннях психічного здоров’я;
  2. Комплексні та спрямовані на забезпечення прав підходи до надання послуг;
  3. Підкріплена дослідженнями програмна діяльність;
  4. Інклюзивність;
  5. Гнучка програмна діяльність, масштабовані та сталі результати;
  6. Робота з вразливими групами населення – ВПО, постраждалі від катувань, сексуального насильства і експлуатації. жінки, які вживають наркотики, HIV+ підлітки, молодь, яка перебуває у місцях позбавлення волі, жінки у конфлікті з законом, ветерани.

Діючі проєкти:

1. Проєкт “Денний центр “Право на здоров’я”. Екстрене реагування для задоволення базових потреб сімей ВПО, які постраждали внаслідок війни в Україн”і. 

2. Проєкт “Соціальна квартира для вагітних жінок і матерів з дітьми раннього віку в складних життєвих обставинах”.

3.  Проєкт “Інтегрована підтримка через дисциплінарні мобільні команди”.

4. Проєкт “Адвокація та підтримка міжгалузевого підходу для розширення доступу молоді та підлітків до послуг з підтримки здоров’я у надзвичайних ситуаціях”.

5. Проєкт “Посилена безпека та відновлення психічного здоров’я жінок і дівчат, а також дотримання їхніх прав людини”.

6. Проєкт “Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей постраждалих від насилля”.

7. Проєкт “Запобігання сексуальній експлуатації та нарузі (ЗСЕН) в Україні”.

8. Проєкт «Покращення прихильності ВІЛ-позитивних жінок і жінок із групи ризику щодо лікування ВІЛ шляхом комплексної екстреної підтримки та догляду під час гуманітарної кризи в Україні» 

9. Проєкт “Естрене, психологічне, гуманітарне реагування на потреби жінок та дітей, що зазнали сексуального насильства у період війни”

10. Проєкт “Створення центрів комплексного реагування та надання підтримки постраждалим від ґендерно зумовленого насильства (ҐЗН): інтеграція базової допомоги постраждалим на Сході та Півдні України”

11. Проєкт “Мобільні команди WVI” — надання міжсекторальної підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору