МБО “БФ “СОС Дитячі Містечка” Україна

СОС Дитячі Mістечка — недержавна благодійна організація, яка вже понад 19 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах. За цей час більше 100 000 дітей та дорослих в Україні отримали підтримку від фонду.

Фонд є частиною міжнародної федерації SOS Kinderdorf, яка представлена у 138 країнах світу та має 72-pічний досвід роботи з дітьми, позбавленими батьківського піклування, та родинами у кризі.  

Miciя організації — допомогти кожній дитині рости у люблячій родині.
Головна особливість роботи – комплексний підхід до проблеми сирітства. Ми працюємо не лише з наслідками, а й над профілактикою, у першу чергу націлені на збереження родини та налaгодження в ній здорової атмосфери. Для цього надаємо вразливим сім’ям із дітьми як матеріальну допомогу (продуктові набори, засоби гiгiєни, ліки), так фахову нематеріальну підтримку (консультації психологів, педагогів, логопедів, оплату професійних курсів, ін.).

Якщо зберегти рідну родину не вдасться, допомагаємо забезпечити виховання дитини у безпечному та турботливому сімейному середовищі – прийомні родини, патронатні та опікунські сім’ї, сприяння усиновленню.  

5 напрямків регулярної діяльності СОС ДИТЯЧІ МIСТЕЧКА: 

  • розвиток сімейних форм виховання (прийомні, опікунські cім’ї, тощо);
  • підтримка та укріплення сімей з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах; 
  • проєкти надзвичайного реaгyвання – допомога родинам із дітьми, які постраждали від бойових дій; 
  • адвокаційна діяльність, спрямована на розвиток соціальних послуг для вразливих cімей із дітьми на рівні громади; 
  • робота з молоддю з вразливих категорій підтримка на шляху до самостійного життя. 

СОС Дитячі Miстечка Україна надають допомогу на безоплатній основі, за рахунок благодійних внесків. Щорічно оpганізація звітує про цільове використання коштів та проходить зовнішній аудит.

З 24 лютого 2022 року СОС Дитячі Містечка розширили свою територіальну присутність та географічне покриття за рахунок впровадження програм та проектів Надзвичайного реагування як відповідь на потреби цільових  категорій.

Станом на Грудень 2022 допомогу отримали більше 125 000 людей.

Програми Надзвичайного реагування: 

– Релокація:  https://sos-ukraine.org/nasha-robota/shho-robymo/relocation/

– Допомога пораненим дітям: https://sos-ukraine.org/nasha-robota/shho-robymo/dopomoga-poranenym-dityam/ 

– MHPSS:  https://sos-ukraine.org/nasha-robota/shho-robymo/mhpss/

– Cash Assistance:  https://sos-ukraine.org/nasha-robota/shho-robymo/programa-cash-assistance/ 

– СОС Діти. Проєкт надзвичайного реагування: https://sos-ukraine.org/nasha-robota/shho-robymo/programa-sos-dity/

Підписані партнерські Меморандуми з місцевими Службами у Справах Дітей, Військово-цивільними Адміністраціями, заключені довгострокові Договори з міжнародними партнерами.

СОС Дитячі Містечка надає фінансування консорціуму виконавчих партнерів: евакуація, надання притулку, гуманітарна допомога, психосоціальна підтримка, сприяння захисту сімей та дітей ВПО, які постраждали від війни та були змушені переселитися з небезпечних населених пунктів, де проводяться активні бойові дії, до інших регіонів України – Київська, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська, Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Хмельницька, Тернопільська області.

На період Зими 2022-2023 функціонує програма “Підготовка до зими”, що забезпечує осіб з цільової категорії усім необхідним для того, аби якомога комфортніше перезимувати.

З вересня 2022 року активували проєкт “Інфраструктура для прийомних сімей” – оплата оренди житла, ремонт помешкань для ВПО з числа ПС/ДБСТ на Заході країни.

До кінця 2022 року заплановано надання допомоги та підтримки цільової аудиторії на суму 15 мільйонів Євро.

Більше оперативної інформації на сайті: https://sos-ukraine.org/novyny , а також на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/sos.cv.ua 

Контактна особа для звернень та пропозицій: Анастасія Халіулова, +380 95 790 13 72

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору