fbpx
placeholder
До списку довин

Альтернативний звіт має стати якісним доповненням державного

Сьогодні відбулося чергове засідання робочої групи,  яка працювала над формуванням  альтернативного звіту про дотримання конвенції ООН про права дитини. У засіданні взяли участь не лише представники «Української мережі за права дитини» а й члени коаліції  НУО «Права дитини в Україні».

На засіданні експерти обговорили та консолідовано вирішили чимало проблемних питань. Вже напрацьовується фінальний варіант альтернативного звіту і готуються відповідні рекомендації. Члени Мережі сподіваються, що їх звіт стане якісним доповненням державного і, в перспективі,  система соціального захисту дітей в Україні буде працювати чітко та злагоджено.

«Ми дуже сподіваємося, що у майбутньому буде побудовано потужну систему соціального захисту дітей. Власне, заради цього й працюємо та розраховуємо на порозуміння та плідну взаємодію з представниками органів державної влади», – зазначила виконавча директорка «Української мережі за права дитини» Світлана Клочко.

Альтернативний звіт про дотримання конвенції ООН про права дитини  це фінальний етап спільного проекту «Української мережі за права дитини» з ЮНІСЕФ «Забезпечення посилення потенціалу та впливу неурядових суб’єктів у розробці, впровадженні та моніторингу дотримання прав дитини в системі альтернативної опіки, удосконаленні політики та стратегій захисту дітей»Поділитися: