Дата публікації:

Оголошуємо про проведення тендеру на закупівлю Скретч-карток для поповнення рахунку телефонного зв’язку (Завершений)

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі – ГС «УМПД»), код ЄДРПОУ 40211870, оголошує тендер на закупівлю Скретч-карток (ваучерів), призначених для поповнення рахунку абонентів мереж рухомого (мобільного) телефонного зв’язку «Vodafon, Київстар».

Проект Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19 впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Вимоги до постачання товарів:

– відповідність обов’язковим вимогам якості та безпеки, передбаченими вимогами законодавства України, стандартам, технічним регламентам для товару даного виду товару, підтвердження сертифікатом якості виробника, реєстраційним посвідченням за необхідності.

– дотримання специфікації / найменування товарів.

Опис товарів:

Найменування товарів Кількість, штук Номінал Період постачання
1. Скретч-картки (ваучери), призначені для поповнення рахунку абонентів мереж рухомого (мобільного) телефонного зв`язку «Київстар» 300 100 гривень До 30.09.2020р.
2. Скретч-картки (ваучери), призначені для поповнення рахунку абонентів мереж рухомого (мобільного) телефонного зв`язку «Vodafone» 300 100 гривень До 30.09.2020р.
Всього: 600

 

До участі в тендері запрошуються постачальники з відповідними до даної закупівлі КВЕД:

 • фізичні особи-підприємці;
 • юридичні особи, організації.

Умови доставки:

 1. Загальний термін виконання угоди – до 30.09.2020 р.
 2. Доставка буде здійснюватися партіями у 5 областей: Волинська область, Дніпропетровська область, Миколаївська область, Полтавська область, Харківська область, у кожній області 1 пункт призначення, котрий буде обумовлений з Переможцем Тендеру.
 3. Доставка здійснюється за рахунок Постачальника.
 4. Замовник здійснює розрахунок з Постачальником, протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту підписання Сторонами видаткової накладної. Оплата здійснюється шляхом безготівкового переказу коштів на банківський рахунок Постачальника.Кожна партія товару повинна мати відповідні до законодавства супровідні документи.
 5. Товар має бути укомплектований згідно вимог законодавства, з відсутністю механічних та інших ушкоджень і дефектів.
 6. Гарантія – повернення та заміна товару, у разі виявлення недоліків та дефекту товару.

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція має надаватись у формі технічної та цінової пропозиції.
 2. Перелік документів, які Заявники повинні надати надати до тендерної пропозиції:
 • Належним чином підписана Тендерна форма (див. сторінку 1 цього Листа-запрошення);
 • Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи чи ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Копія Свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ);
 • Копія Свідоцтва про сплату єдиного податку;
 • Будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи тощо);
 • Фінансова звітність за 2018р. та 2019р. діяльності компанії.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасниками:

 1. Для того, щоб взяти участь у тендері, отримати специфікації і детальну інформацію, а також надати свої пропозиції, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу: ucrn.office@gmail.com, у копії liudmyla.grakova@gmail.com
 2. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи (скановані копії), які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність, крім ФОП).
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 5. До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення. Заявки, надіслані на іншу адресу або в іншій формі, ніж це передбачено цим Запрошенням до участі у тендері, або у випадку яких не дотримано належного рівня конфіденційності, або отримані після вказаної дати та часу, буде відхилено.
 6. Усі ціни вказуються в гривнях з урахуванням всіх податків (ціна брутто).
 7. Будь-які запити про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на електронну адресу ucrn.office@gmail.com, у копії liudmyla.grakova@gmail.com.

Комерційні пропозиції просимо надати:

– до 12.00 год. 15 липня 2020 року.

Відкриття пропозицій та визначення переможців тендеру відбудеться:

– о 15.00 год. 15 липня 2020 року.

 

Методика обрання переможця тендеру.

Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій тендерним комітетом обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною, та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 (п’яти) календарних днів, наступних за останнім днем приймання тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 календарні дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам тендеру електронною поштою.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору