Дата публікації:

Оголошуємо про проведення тендеру з відбору постачальника друкованих матеріалів (завершений)

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі – ГС «УМПД»), код ЄДРПОУ 40211870, оголошує тендер на закупівлю робіт з друку матеріалів.

Проєкт “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді” впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Німецького уряду та Німецького банку розвитку (KfW) *.

У Консорціум на чолі із Українською мережею за права дитини входять такі неурядові організації:  Маріупольська спілка молоді, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі Містечка, та Соціальна синергія.

Опис матеріалів, які необхідно буде виготовити:

 1. Посібник із впровадження інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми у громадах. 1 частина (приблизна кількість 50 сторінок у форматі А5 або А4)
 2. Посібник із впровадження інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми у громадах. 2 частина (приблизна кількість 50 сторінок у форматі А5 або А4)
 3. Зошит Додатків. 1 частина (приблизна кількість 150 сторінок у форматі А4)
 4. Зошит Додатків. 2 частина (приблизна кількість 150 сторінок у форматі А4)

Вимоги до виконання послуги:

 • дотримання правил використання та розміщення логотипів усіх організацій, та логотипу проєкту
 • наклад – від 100 примірників (кожної частини)
 • формат друку – посібника А5 або А4, додатків (зошитів) – А4
 • офсетний папір 100, білий, не глянцевий
 • посібників і зошитів порахувати тверду і м’яку обкладинку, офсетний папір
 • кольоровий друк – 4+4
 • відповідності обов’язковим вимогам якості та безпеки, передбаченими для товару даного роду чинним законодавством України
 • дотримання специфікації / опису матеріалів
 • надання сигнальних примірників на перевірку замовнику
 • доставка коштом постачальника

До участі в тендері запрошуються організації, які мають досвід надання аналогічних послуг, власне друкарське виробництво, є юридичними особами та готові до виконання термінових замовлень.

Період надання пропозицій:  до 12:00 19 березня 2021 року (за київським часом)

Склад тендерної пропозиції:

Тендерна пропозиція має надаватись у формі технічної та цінової пропозиції

Перелік документів, які заявники повинні надати до тендерної пропозиції:

 • Належним чином підписана тендерна форма у формі таблиці (дата, ПІБ та посада, назва компанії, адреса, телефон, e-mail, чинність заявки (мінімум 30 днів), підпис та печать);
 • Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб;
 • Копія свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ);
 • Будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи тощо);
 • Фінансова звітність за 2020р. діяльності компанії.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасниками:

Для того, щоб взяти участь у Тендері, необхідно отримати Лист-запрошення з детальною специфікацією. Для цього потрібно засвідчити інтерес брати участь у Тендері, звернувшись за адресою: ucrn.office@gmail.com з дублюванням на mary.balytska@childrights.org.ua.

До тендерної пропозиції повинні додаватись документи (скановані копії), які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність,).

Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.

До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Листа-запрошення. Заявки, надіслані на іншу адресу або в іншій формі, ніж це передбачено цим Запрошенням до участі у тендері, або у випадку яких не дотримано належного рівня конфіденційності, або отримані після вказаної дати та часу, буде відхилено.

Усі ціни вказуються в гривнях з урахуванням всіх податків (ціна брутто).

Будь-які запити про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на електронну адресу ucrn.office@gmail.com з обов’язковою копією на mary.balytska@childrights.org.ua

У разі виникнення питань, контактний телефон +38 050 778 77 98 Марія.

Комерційні пропозиції просимо надати:

– до 12:00 19 березня 2021 року 

Відкриття пропозицій тендеру відбудеться:

– після 12:30 год. 19 березня 2021 року

Методика обрання переможця тендеру.

Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій тендерним комітетом обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною, та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 (п’яти) календарних днів, наступних за останнім днем приймання тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 календарні дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам тендеру електронною поштою.

*Юридична назва проєкту «Соціальна інфраструктура для внутрішньо-переміщених родин»

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору