Дата публікації:

Оголошуємо про проведення тендеру з розробки он-лайн платформи

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі – ГС «УМПД»), код ЄДРПО 40211870; МФО 322669, оголошує тендер на закупівлю робіт з розробки он-лайн платформи моніторингу дотримання прав дитини в системі альтернативного догляду на базі сайту організації.

Джерело фінансування закупівлі:

За рахунок коштів проєкту «Зміцнення потенціалу громадських організацій задля моніторингу дотримання прав дитини в Україні – фаза ІІ» (далі – Проект), який імплементується за підтримки Представництва дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні.

Мета створення онлайн платформи – інформування суспільства про хід реалізації Проекту, поширення інформації про порушення прав дитини в системі альтернативного догляду, наявність системних недоліків в законодавчому та інституційному полях; адвокація дотримання прав і свобод дитини тощо.

Вимоги до виконання послуги:

Створення художнього дизайну інтерфейсу онлайн платформи із забезпеченням:

– прив’язки до робочої програми двигуна;
– інтегрованої інтерактивної мапи;
– можливості створення нових розділів сайту;
– можливості зручного наповнення інформацією платформи, додавання відео, фото тощо;
– можливості класифікувати інформацію платформи за датою наповнення, регіоном та тематикою;
– можливості зручно наповнювати інформацією мапу шляхом додавання нових відміток з описом до 1 сторінки тексту з можливістю обирати розмір та тип шрифту, додавати фото.
– можливості розповсюдження в соціальних мережах відміток мапи з інформацією тощо.

Враховуючи неприбутковий статус ГС «УМПД» та робота організації у напрямку захисту прав дитини, додатковою перевагою буде пропозиція щодо можливої співпраці в рамках корпоративної соціальної відповідальності.

До участі в торгах запрошуються:

– фізичні особи-підприємці;

– юридичні особи, організації.

Склад тендерної пропозиції:

1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційного листа чи в іншій формі з обов’язковим врахуванням усіх обов’язкових технічних та кваліфікаційних вимог до предмету закупівлі та учасника тендеру.
2. Бюджет проєкту з розбивкою по кожному етапу робіт.
3. Портфоліо виконаних робіт, яке підтверджує наявність досвіду проведення даного виду послуг.
4. План-графік виконання робіт.
5. Копії Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи чи ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; Свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ); Свідоцтва про сплату єдиного податку; Витяги з реєстрів платників ПДВ та/або платників єдиного податку. Будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи тощо).

Правила оформлення тендерної пропозиції учасниками:

1.Учасники мають подавати пропозиції у вигляді сканованих копій документів на електронну адресу: kseniakar88@gmail.com
2. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи (скановані копії), які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність, крім ФОП).
3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
5. До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерним комітетом допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення.

Комерційні пропозиції просимо надати:

– до 12.00 год. 27 серпня 2019 року.

Відкриття пропозицій та визначення переможців тендеру відбудеться:

– о 15.00 год. 27 серпня 2019 року

Методика обрання переможця тендеру.

Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Тендерним комітетом відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій тендерним комітетом обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною, та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться протягом 5 (п’яти) календарних днів, наступних за останнім днем приймання тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 2 календарні дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів електронною поштою.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору