Дата публікації:

Проект задля моніторингу дотримання прав дітей в Україні продовжується

Українська мережа за права дитини продовжує плідну співпрацю з Дитячим Фондом ООН «ЮНІСЕФ» Україна, офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерством соціальної політики України. З 27.06.2019 отримав продовження проєкт «Зміцнення потенціалу громадських організацій задля моніторингу дотримання прав дитини в Україні – фаза ІІ ».

В рамках реалізації Проекту відбудуться моніторингові візити до закладів та установ, які опікуються дітьми, що перебувають в системі альтернативного догляду та виховання, в 5 нових областях: Івано-Франківській, Запорізькій, Луганській, Хмельницькій, Житомирській.  Київська та Одеська області, які за результатами попередніх візитів показали найгірші результати, будуть  проаналізовані повторно. Мета повторних візитів – подивитися та переконатися, що виявлені суттєві порушення в питаннях захисту прав дитини усунуто.

Крім того, в рамках реалізації Проекту ми опрацюємо складні випадки порушення прав дитини в системі альтернативного догляду та виховання дітей, проаналізуємо кращі практики, проведемо серію тренінгових навчань та он-лайн вебінарів для профільних фахівців, регіональних представників  офісу Омбудсмана, неурядових організацій, психологів, педагогів, батьків.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору