fbpx
placeholder
До списку довин

Робота над Альтернативним звітом про дотримання Конвенції ООН про права дитини ПОЧАЛАСЬ!

Сьогодні, 13 вересня  2018 року, Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» підписала Меморандум з коаліцією НУО «Права дитини в Україні» про співпрацю в частині написання Альтернативного звіту про дотримання в Україні Конвенції ООН про права дитини.

Зазначимо, що державний звіт має бути офіційно оприлюднений до 26 вересня поточного року. Після цього неурядові організації опрацюють його і нададуть власний аналіз.

Вже створена робоча група, до якої увійшли більше двадцяти досвідчених фахівців у сфері захисту прав дитини з різних регіонів України. Експерти працюватимуть два дні і за цей час намагатимуться вибудувати структуру, напрямки та алгоритм діяльності та визначать відповідальних. На фінальному етапі безпосередньо над аналізом працюватимуть сім провідних експертів: 4 – від Мережі та 3 – від Коаліції.

За результатами роботи над Альтернативним звітом в січні 2019 року будуть проведені громадські слухання та обговорення, а фінальний варіант неурядові організації планують оприлюднити у лютому 2019 року.Поділитися: