Дата публікації:

Стартує спецпроєкт «Людина для Людини», де розкажуть історії соціальних працівників 

3 листопада стартує спецпроєкт «Людина для Людини», де можна надіслати історію про соціальних працівників, які працюють із дітьми. Ініціативу впроваджує Міністерство соціальної політики спільно з Національною соціальною сервісною службою та за підтримки Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей.

«5 листопада відзначається День працівника соціальної сфери. До цієї дати ми збираємо історії соціальних працівників, які працюють з людьми, що потрапляють у складні життєві обставини, допомагають їм подолати труднощі та повернутись до повноцінного життя. Під час війни важливість цієї роботи набула особливого значення. Їхні історії, сповнені любові до власної професії, відданості справі і людям, має сьогодні почути суспільство», – розповідає прес-служба Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей.

Поділитись історією можна до 20-го листопада заповнивши Google-форму. Підсумки кампанії планують презентувати на початку грудня 2023 року. 

20 героїв та героїнь найбільш надихаючих історій запросять на мотиваційну зустріч із Міністром соціальної політики Оксаною Жолнович, де вони зможуть поділитися ідеями з покращення соціальної сфери.

Також ці соціальні працівники стануть героями зовнішньої реклами в усіх областях, що просуватиме цю професію в суспільстві. Вони стануть амбасадорами соціальної сфери у 2024 році, допомагаючи привернути увагу до її важливості та викликів.

«Якщо вам є, чим поділитися про роботу з дітьми, яка може надихнути інших допомагати, — заповнюйте і розкажіть свою історію. Також будемо раді почути про вашого колегу, друга, знайомого соціального працівника, який є професіоналом своєї справи і працює з душею. Можливо, саме ваша розповідь стане поштовхом для інших обрати цю професію, адже кожен зі спеціалістів має свій унікальний досвід», – наголошують у Координаційному центруі з розвитку сімейного виховання та догляду дітей.

Посилання на Google-форму: https://forms.gle/w8Lq7bGZYY6gG1J68 

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору