Дата публікації:

Тендер на закупівлю робіт з логістичної підтримки організації та проведення заходів

13/08/2021

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі – ГС «УМПД»), код ЄДРПОУ 40211870, оголошує тендер на закупівлю робіт з логістичної підтримки організації та проведення заходів для реалізації проєкту СПІЛЬНО («Інтегровані соціальні послуги та реагування на COVID-19 на сході України»), який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). В Консорціум входять Українська мережа за права дитини, Надія і житло для дітей, Партнерство «Кожній дитині», СОС Дитячі містечка Україна та Соціальна Синергія.

Логістичне супроводження проведення заходів, різною тривалістю, протягом періоду: вересень 2021 року – грудень 2022 року.

 Перелік заходів:

 

 1. Робоча зустріч “Підходи до соціального планування та складання бюджету на муніципальному рівні”, за участю місцевих координаторів, вересень 2021 року,.
 2. Презентація результатів проєкту СПІЛЬНО, листопад 2022 року.
 3. Проведення двох 4-денних ознайомчих візитів до центру “Джерело”, Львів (у тому числі 1 день семінар), червень 2022 р. Дві групи.
 4. Робоча нарада партнерів Консорціуму щодо затвердження методології формування попиту в громадах, лютий 2022 року.
 5. Робоча нарада партнерів Консорціуму з координації діяльності з планування послуг, калькуляції витрат, бюджетування, соціального контракту та державного фінансування, червень 2022 року.
 6. Проведення 2-денного ТОТ (тренінг для треннерів) з соціального замовлення, жовтень 2021 року.
 7. Проведення 2х круглих столів з соціального замовлення та бюджетного фінансування на національному рівні, січень 2022 року, липень 2022 року.
 8. Проведення 5 онлайн обговорень соціального замовлення та державного фінансування за участю представників інших регіонів України, квітень – вересень 2022 року.
 9. Проведення серії освітніх вебінарів з планування послуг, калькуляції витрат і складання бюджету для громад, 9 вебінарів, липень – листопад 2021 р.

Вимоги до виконання послуг: 

– відповідність обов’язковим вимогам якості та безпеки, передбаченими для послуг і товару даного роду чинним законодавством України;

– дотримання специфікації / опису послуг та товарів.

Умови доставки:

 1. Доставка проводиться силами і засобами Постачальника
 2. Кожна послуга та товар під час організації заходів повинен бути узгоджений з Замовником та відповідати специфікації.
 3. Кожна партія товару повинна мати відповідні супровідні документи: рахунок, акт-приймання-передачі, товарно-транспортна накладна, сертифікат якості, або декларацію відповідності.
 4. Всі надані послуги повинні мати супровідні документи: рахунок, акт виконаних робіт.

Умови оплати:

100% суми ГС «УМПД» перераховує протягом 3-х днів Постачальнику після надання Послуг і підписання сторонами відповідних актів (включно з розрахунками за готель та оренду залу).

До участі в тендері запрошуються:

– фізичні особи-підприємці;

– юридичні особи, організації.

Період надання послуг: вересень 2021 року – грудень 2022 року.

Склад тендерної пропозиції:

 • Тендерна пропозиція має надаватись у формі технічної та цінової пропозиції
 • Перелік документів, які Заявники повинні надати до тендерної пропозиції:
 • Належним чином підписана Тендерна форма у формі таблиці (дата, ПІБ та посада, назва компанії, адреса, телефон, e-mail, чинність заявки (мінімум 30 днів), підпис та печать);
 • Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи чи ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Копія Свідоцтва платника ПДВ (за умови реєстрації платником ПДВ);
 • Копія Свідоцтва про сплату єдиного податку;
 • Будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи тощо);
 • Фінансова звітність за 2020 рік діяльності компанії.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасниками:

 • Учасники мають подавати пропозиції українською мовою у вигляді сканованих копій документів, а також в електронному форматі на електронну адресу ucrn.office@gmail.com, ставлячи у копію iryna.brytan@childrights.org.ua
 • До тендерної пропозиції повинні додаватись документи (скановані копії), які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ/протокол про призначення керівника або довіреність, крім ФОП).
 • Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 • До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерною комісією допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Запрошення. Заявки, надіслані на іншу адресу або в іншій формі, ніж це передбачено Запрошенням до участі у тендері, або у випадку, яких не дотримано належного рівня конфіденційності, або отримані після вказаної дати та часу, буде відхиллено.
 • Усі ціни вказуються в гривнях з урахуванням всіх податків.

Комерційні пропозиції просимо надати:

до 11.00 год. 30 серпня 2021 року.

Відкриття пропозицій та визначення переможців тендеру відбудеться:

– о 13.00 год. 30 серпня 2021 року.

Методика обрання переможця тендеру.

Реалізацію Договору буде доручено Постачальнику, який подав технічно прийнятну пропозицію з найнижчою ціною. Пропозиція вважається технічно прийнятною, якщо вона відповідає наступним мінімальним технічним критеріям: усі вищезгадані документи, що повинні супроводжувати Заявку, було надано, запропоновані товари відповідають необхідним специфікаціям.

Як взяти участь у тендері:

Для того, щоб взяти участь у тендері, отримати Лист-Запрошення зі специфікаціями, а також надати свої пропозиції, будь ласка, напишіть нам про свою зацікавленість на електронну адресу: ucrn.office@gmail.com, ставлячи у копію iryna.brytan@childrights.org.ua

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору