Дата публікації:

Вакансія: Експерт з аналітичного супроводу

ГС «Українська мережа за права дитини» оголошує конкурс на залучення експерта з аналітичного супроводу на часткову зайнятість в проєкт з підтримки вразливих сімей в Україні після спалаху COVID-19.

ГС «Українська мережа за права дитини» створена для консолідації зусиль та покращення координації між організаціями громадянського суспільства в Україні та їх впливу на державну політику у сфері забезпечення прав дитини.

Проект реалізується у партнерстві з Міністерством соціальної політики та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у п’яти областях України та присвячений захисту прав дітей в умовах надзвичайної ситуації.

Ціль: забезпечити аналітичний супровід проєкту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19» (далі Проект) на базі 5 регіонів.

Задачі/дії:

  1. Збір та аналіз інформації про виконану роботу в регіонах по DI за попередні 2 роки, а саме інформації про якість, реалістичність, реалістичність та результативність регіональних DI-планів, прийнятих дій та їх ефективності. Аналіз повинен враховувати зміну ситуації, пов`язаної з COVID-19.
  2. Проаналізувати, узагальнити отримані у ході реалізації Проекту напрацювання по:

а) моніторингу 5000 сімей,

б) соціальній підтримці 1200 сімей.

По результатам аналізу та узагальнення запропонувати рекомендації виконавчим органам в регіонах та на національному рівні.

Результати:

  1. Аналітичний звіт та рекомендації по доопрацюванням 5 регіональних DI–планів стосовно, як заходів, так і ключових аспектів DI, включаючи удосконалення міжвідомчої взаємодії, систему контролю, збір інформації і т.і.;
  2. Розроблені рекомендації Міністерству соціальної політики і іншим виконавчим і законодавчим органам по корекції, реалізації DI-програми.

Критерії оцінювання:

  1. Повнота картини по ключовим параметрам роботи системи захисту прав дитини, з особливим фокусом на ключових елементах DI-стратегії: надання послуг/підтримки сімей, робота по реформі інтернатних закладів, реінтеграція та інтеграція, відповідальність громад та батьків.
  2. Наявність чітких висновків та рекомендацій для ключових інституцій, як на рівні регіонів, так і на національному рівні. Можливість узагальнення та розповсюдження рекомендацій на всі регіони України.
  3. Можливість співпраці у побудові адвокаційної компанії, як по результатам аналізу, так і в ході виконання Проекту, у т. ч. узагальнення результатів аналізу до рівня політичних рекомендацій на рівні Офісу Президента, ВРУ (у співпраці з експертами з адвокації).
  4. Спроможність забезпечити достовірні, валідовані висновки та рекомендації.
  5. Спроможність виключити потенційний конфлікт інтересів, експертну пристрасність та упередження. У тому числі, за допомогою механізму обговорення результатів з командами Проекту, залученими експертами, незалежними експертами.

ГС «Українська мережа за права дитини» очікує, що на кожному етапі проведення аналізу група експертів буде проводити установочну онлайн сесію з учасниками і командами Проекту.

ГС «Українська мережа за права дитини» має усі виключно права на отриманні в ході надання даних послуг напрацювань та зобов`язується завжди вказувати експертів в представленні та публікації повних (але не коротких) результатів їх роботи.

Вимоги до кандидатів:

ГС Українська мережа за права дитини» розраховує, що аналітичний супровід буде забезпечено експертом (експертами), що мають ґрунтовний досвід:

– в участі розробки DI-планів на регіональному та національному рівнях, проведенні аналізу та оцінці реалізації проєктів

– у роботі з моніторингу сімей, оцінці потреб та соціального супроводу сімей

– у розробці та впровадженні соціальних послуг на рівні регіонів та ОТГ

Термін надання послуг: серпень-листопад 2020 р.

Зайнятість: часткова.

Вартість послуг: обговорюється та визначається на співбесіді, залежно від рівня досвіду кандидата та його очікувань розміру винагороди.

Якщо Ви готові приєднатися до нашої команди, надсилайте резюме з темою «Експерт з аналітичного супроводу» до 9.00 10 серпня 2020, ucrn.office@childrights.org.ua  та копією anatoly.zabolotny@childrights.org.ua

 

ГС «Українська мережа за права дитини» контактуватиме лише з кандидатами, які відібрані до співбесіди.

 

 

 

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору