Дата публікації:

Вебінар “Робота надавачів соціальних послуг з сім’ями, постраждалими від війни”

Надання соціальних послуг є важливою функцією будь-якої громади задля забезпечення комфортного проживання для її жителів. Проте під час війни кількість сімей з дітьми, які потребують підтримки, збільшується в рази. Фахівці з соціальної роботи постали перед новими викликами – робота з родинами, які постраждали від війни. Постійне підвищення компетнетностей допомагає надавачам соціальних послуг бути корисними для дітей та їх родин, підтримувати у найскладніші моменти.

Запрошуємо дізнатися більше про те, як надавати психосоціальну підтримку для сімей під час війни. Про це розповідадиме тренерка, консультантка з питань організації соціальної роботи та надання соціальних послуг Людмила Березовська під час вебінару “Робота надавачів соціальних послуг з сім’ями, постраждалими від війни”. Подія відбудеться 4 грудня з 11:00 до 13:00.

Під час онлайн-зустрічі учасники дізнаються про:

  • Психосоціальну підтримку сімей під час війни, якою має бути підтримка родин ветеранів.
  • Модель ресурсності BASICPh.
  • Адаптацію після повернення: на що звертати увагу рідним, як підтримати дітей з родин ветеранів.
  • Як допомагати родинам зниклих безвісти.
  • Як допомагати дитині, яка переживає втрату.

Вебінар буде корисним для усіх, хто працює з родинами з дітьми, зокрема, для представників надавачів соціальних послуг, органів соціального захисту населення, служб у справах дітей, працівників Центрів життєстійкості, представників місцевого самоврядування громад.

Для участі у вебінарі просимо зареєструватися до 16:00 03 грудня: https://forms.gle/fh9awaQChb6GoEd8A
Перед початком події усі учасники отримають нагадування та лінк, за яким можна буде долучитися до вебінару.

Навчання проводиться в межах реалізації проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Мінімального пакету інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми» за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KFW). Проєкт реалізується у партнерстві з ГС «Українська мережа за права дитини», МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна», ГО «Соціальна Синергія» та БО «Українська освітня платформа».

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Підписатися
Піднятися вгору