Шлях додому

Презентація інформаційного анімаційного соціального ролика в межах проєкту “Шлях додому”

Дата публікації:

Всі шляхи ведуть додому

В умовах війни та підступних кроків росії важко торувати шлях для тих, хто залишається в окупації та депортації. Тисячі українських дітей потребують нашої допомоги. Ворог нав’язав їм російське громадянство, створив перешкоди для возз’єднання цих дітей із батьками та Батьківщиною.

Українська мережа за права дитини, наші партнери, державні органи влади щодня працюють у синергії над поверненням українських дітей.

За кожною цифрою –...

Дивитись деталі

Співпраця з Helping to leave у проєкті “Шлях додому”

Дата публікації:

26 дітей упродовж лютого-березня цього року ми вивезли з тимчасово окупованих територій разом з організацією Helping to leave/Допомагаємо виїхати. Співпраця триває в межах проєкту «ШЛЯХ ДОДОМУ», де волонтери допомагають вивезти дітей із дорослими, які їх супроводжують, в найбільш безпечний та швидкий спосіб. Це різні категорії сімей, які звертаються до спеціалістів Української мережі за права дитини або волонтерів «Допомагаємо виїхати». Наприклад, багатодітні...

Дивитись деталі

17-річна Лєра Галич, повернена УМПД з російської депортації, взяла участь у засіданні Європарламенту

Дата публікації:

“Я розповідаю про пережите не для того, щоб світ знав мою історію. А для того, щоб світ зрозумів: таких історій, як моя, тисячі. Сотні тисяч дітей чекають на повернення додому. І те, що я змогла це пережити і вижити, дає мені сили бути Голосом цих дітей.

Я хочу, щоб мене почули лідери різних країн і допомогли Україні повернути своїх дітей додому,” — сказала Лєра у своїй промові перед парламентарями у Страсбурзі.

На цьому тижні у Страсбурзі відбулося...

Дивитись деталі

17-річного Руслана встигли вивезти з-під окупації до його повноліття

Дата публікації:

Дякую вам, що встигли вивезти мого сина з-під окупації до його повноліття», – такі слова команда проєкту «ШЛЯХ ДОДОМУ» почула від мами 17-річного Руслана. Його поверненню з тимчасово непідконтрольної українському уряду частини Херсонської області на територію вільної України посприяла Українська мережа за права дитини та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Моя сім'я потрапила в скрутне становище. Чоловік, якого...

Дивитись деталі

Дві сестри повернулися до батьків через 2 роки життя під окупацією на Луганщині

Дата публікації:

Майже два роки Поліна і Єлизавета*, яким сьогодні 14 і 16 років, не могли побачити маму – через війну. Сьогодні вони нарешті зустрілися. Вивезти дітей з тимчасово непідконтрольної території Луганської області допомогла Українська мережа за права дитини та Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

На момент широкомасштабного вторгнення рідні сестри Поліна й Ліза жили з бабусею та дідусем у невеликому селі на Луганщині. Мама...

Дивитись деталі

14-річна Юля з мамою виїхали з-під окупації на Херсонщині через 2 роки — коли брат повернувся з полону

Дата публікації:

Тільки-но Романа* звільнили за обміном військовополоненими, він кинувся рятувати з-під окупації на Херсонщини молодшу сестричку і маму. Родина возз’єдналася через довгих два роки – допомогли Українська мережа за права дитини, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та БО «Допомагаємо виїхати» (Helping to Leave).

Невдовзі після широкомасштабного вторгнення Юлін* старший брат, військовий, потрапив у полон. Тоді ще...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору