ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ ЛОГІСТИЧНОЇ ПІДТРИМКИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

Дата публікації:

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі — ГС «УМПД»), код ЄДРПОУ 40211870, оголошує тендер на закупівлю логістичної підтримки організації та проведення заходів для реалізації проєкту «Турботливі родини для 1000  дітей», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГС «Українська мережа за права дитини».

Логістичний супровід проведення 3-денних офлайн-тренінгів.

Період надання послуги: серпень-грудень 2023 року.

Місце надання послуг: м. Луцьк та м. Київ.

Перелік заходів:

 1. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Житомирської області з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за  основними напрямами, серпень 2023 року, м. Луцьк.
 2. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Харківської області з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за основними напрямами, вересень 2023 року, м. Луцьк.
 3. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Дніпропетровської області з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за  основними напрямами, вересень 2023 року, м. Луцьк .
 4. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Івано-Франківської області з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за основними напрямами, жовтень 2023 року, м. Луцьк.
 5. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Закарпатської області з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за основними напрямами, жовтень 2023 року, м. Луцьк.
 6. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Вінницької області з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за основними напрямами, листопад 2023 року, м. Луцьк.
 7. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Чернівецької області з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за основними напрямами, листопад 2023 року, м. Луцьк.
 8. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей Київської області з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за основними напрямами, грудень 2023 року, м. Київ.
 9. Офлайн-тренінг для спеціалістів служб у справах дітей міста Києва з питань організації роботи із захисту прав дітей, надання їм статусу та влаштування в умовах воєнного стану за основними напрямами, грудень 2023 року, м. Київ.

Умови оплати:

 100% від суми Специфікації сплачуються Замовником (УМПД) протягом 3 (трьох) банківських днів після надання Послуг по кожному заходу і підписання сторонами відповідних актів (включно з розрахунками за готель та оренду залу).

Вимоги до виконання послуг:

 • відповідність обов’язковим вимогам якості та безпеки, передбаченими для послуг і товару даного роду чинним законодавством України;
 • дотримання специфікації / опису товарів/послуг.

До участі в тендері запрошуються:

 • фізичні особи-підприємці;
 • юридичні особи, організації.

Умови доставки:

 1. Доставка проводиться силами і засобами Постачальника
 2. Кожна послуга та товар під час організації заходів повинен бути узгоджений з Замовником та відповідати специфікації.
 3. Всі надані послуги повинні мати супровідні документи: рахунок, акт виконаних робіт.

Склад тендерної пропозиції:

 • Тендерна пропозиція має надаватись у формі цінової пропозиції.
 • Перелік документів, які Заявники повинні надати до тендерної пропозиції:
 • Належним чином підписана Тендерна форма у формі таблиці (дата, ПІБ та посада, назва компанії, адреса, телефон, e-mail, чинність заявки (мінімум 30 днів), підпис та печатка) (додаток №1);
 • Копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи чи ФОП або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • Копія Свідоцтва платника податку;
 • Копія платіжного доручення про сплату єдиного податку;
 • Будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи тощо);
 • Фінансова звітність за 2021 або 2022 роки діяльності компанії або декларація для ФОП.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасниками:

 • Учасники мають подавати пропозиції українською мовою у вигляді сканованих копій документів, а також в електронному форматі на електронну адресу office@gmail.com, ставлячи у копію lesia.pidopryhora@childrights.org.ua.
 • До тендерної пропозиції (додаток №1) повинні додаватись документи (скановані копії), які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ/протокол про призначення керівника або довіреність, крім ФОП).
 • Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 • До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерною комісією допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення. Заявки, надіслані на іншу адресу або в іншій формі, ніж це передбачено цим Оголошенням до участі у тендері, або у випадку, яких не дотримано належного рівня конфіденційності, або отримані після вказаної дати та часу, буде відхилено.
 • Усі ціни вказуються в гривнях з урахуванням всіх податків.

Комерційні пропозиції просимо надати:

до 16.00 год. 10 серпня 2023 року.

Відкриття пропозицій та визначення переможців тендеру відбудеться:

о 16.00 год. 11 серпня 2023 року.

Методика обрання переможця тендеру.

Реалізацію Договору буде доручено Постачальнику, який подав технічно прийнятну пропозицію з найнижчою ціною. Пропозиція вважається технічно прийнятною, якщо вона відповідає наступним мінімальним технічним критеріям: усі вищезгадані документи, що повинні супроводжувати тендерну форму було надано, запропоновані товари відповідають необхідним специфікаціям.

Як взяти участь у тендері:

Для того, щоб взяти участь у тендері необхідно надати свої пропозиції на електронну адресу: ucrn.office@gmail.com, ставлячи у копію lesia.pidopryhora@childrights.org.ua.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору