Тендер на закупівлю послуг експертів

Дата публікації:

Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (далі — ГС «УМПД» або Замовник), код ЄДРПОУ 40211870, оголошує тендер на закупівлю послуг експертів для реалізації проєкту «Мінімальний пакет інтегрованих соціальних послуг для сімей з дітьми», який впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та ГС «УМПД».

Назва послуг:

Лот 1. Експертні послуги з посилення спроможності громад з надання соціальних послуг та впровадження структурних змін.

Лот 2. Експертні послуги зі створення нової або посилення доступної соціальної послуги в громадах з мінімального пакета ISSB: денний догляд для всіх категорій дітей.

Детальні вимоги до послуг за кожним лотом визначено у Додатку 1 до цього Оголошення

Місце надання послуг: онлайн формат, а також офлайн для громад проекту: м. Харків та громади Харківської області: м. Балаклія, м. Валки, смт. Кегичівка, смт. Пісочин, м. Чугуїв. Перелік місць надання послуг може бути змінено, відповідно до вимог Замовника.

Строк надання послуг: з моменту укладання договору про надання послуг до кінця строку дії відповідного договору. Строк дії відповідного договору про надання послуг: до 30 червня 2025 року.

Умови оплати:

Безготівкова оплата у розмірі 100% післяплати наданих послуг здійснюється Замовником протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту підписання Замовником відповідних Актів наданих послуг.

Вимоги до надання послуг:

 • відповідність технічним характеристикам (опису складу послуг та іншим вимогам), що вказані у частині «Специфікація послуг» Додатку 1 до цього Оголошення;
 • всі надані послуги супроводжуються документами, необхідними відповідно до норм чинного законодавства України, а саме: рахунок, акт наданих послуг з додатками (за наявності).
 • виконавець договору, що укладатиметься за результатом цього Тендеру, на запит Замовника, повинен надати необхідні звітні документи за проведеним заходом.

До участі в тендері запрошуються:

 • фізичні особи-підприємці;
 • юридичні особи, організації.

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція має надаватись у формі цінової пропозиції. Учасники тендеру повинні вказати запропоновані ціни у відповідних таблицях (частина «Специфікація послуг» Додатку 1 до цього Оголошення) та подати свої цінові пропозиції за підписом та печаткою (у разі використання) у складі тендерних пропозицій.
 2. До складу своєї тендерної пропозиції Учасники повинні також надати реєстраційні, установчі, організаційно-розпорядчі та інші документи, згідно з наступним переліком:
 3. належним чином підписана Тендерна форма у формі таблиці (дата, ПІБ та посада, назва компанії, адреса, телефон, e-mail, чинність заявки (мінімум 30 днів), підпис та печатка, у разі використання) (додаток №1 до цього Оголошення);
 4. копія Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи чи ФОП або Виписки/Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; 
 5. копія документу, який посвідчує статус платника податків учасника (Свідоцтва платника податку, Витягу з реєстру платників ПДВ чи Витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку); 
 6. копія Статуту юридичної особи з усіма додатками та змінами (остання редакція). У випадку реєстрації статуту чи змін до нього після 01.01.2016 року учасник може надати опис реєстратора з відповідним пошуковим кодом результатів надання адміністративної послуги;
 7. копія документу (документів), які посвідчують право особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника/протокол установчих зборів засновників (у разі, якщо він передбачений для діяльності учасника) або довіреність для уповноваженого представника, крім ФОП);
 8. фінансова звітність за 2022 або 2023 роки діяльності компанії або декларація для ФОП;
 9. документи, що підтверджують відповідність надавача послуг таким вимогам, як:

1. наявність досвіду надання аналогічних послуг/стажу роботи у соціально-гуманітарній сфері або психологічної чи педагогічної роботи від 10 років. На підтвердження цієї вимоги учасник надає у складі своєї тендерної пропозиції наступні документи:

 • резюме особи, яка надаватиме відповідні послуги;
 • копію/копії документів, які підтверджують кваліфікацію останньої (диплом/дипломи про освіту, сертифікати тощо);

2. наявність досвіду надання аналогічних послуг/стажу роботи у вузькоспеціалізованій діяльності експерта-надавача відповідних послуг – від 2 років. На підтвердження цієї вимоги учасник надає у складі своєї тендерної пропозиції наступні документи:

 • резюме особи, яка надаватиме відповідні послуги;
 • копію/копії документів, які підтверджують кваліфікацію останньої (диплом/дипломи про освіту, сертифікати тощо);
 • будь-які інші документи, що можуть бути корисними для оцінки пропозиції (рекомендаційні листи тощо).

У разі ненадання вищезазначених Обов’язкових документів тендерна пропозиція може вважатися НЕДІЙСНОЮ.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасниками:

 1. Учасники мають подавати пропозиції українською мовою у вигляді сканованих копій документів, а також в електронному форматі (doc./excel.) на електронну адресу ucrn.office@gmail.com, ставлячи у копію kseniia.shershun@childrights.org.ua
 2. Будь-які запити про надання додаткової інформації щодо цього Тендеру повинні надсилатися на електронну адресу ucrn.office@gmail.com, ставлячи в копію kseniia.shershun@childrights.org.ua
 3. Всі надані копії документів мають бути розбірливими та якісними. Звертаємо вашу увагу: документи, що подаються учасником закупівлі, повинні бути належного рівня зображення та доступними для перегляду. Вважаються не наданими та під час розгляду пропозицій до уваги не прийматимуться такі документи, які не відкриваються або текст яких неможливо ідентифікувати.
 • Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе Учасник тендеру.
 • До участі у оцінці тендерних пропозицій тендерною комісією допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам Оголошення. Пропозиції, надіслані на іншу адресу або в іншій формі, ніж це передбачено цим Оголошенням до участі у тендері, або у випадку, яких не дотримано належного рівня конфіденційності, або отримані після вказаної дати та часу, буде відхилено.
 • Усі ціни вказуються в гривнях з урахуванням всіх податків, зборів та обов’язкових платежів, що сплачуються або повинні бути сплачені.

Учасники тендеру можуть подати свої пропозиції як за одним або декількома лотами, так і за всією закупівлею.

Тендерні пропозиції просимо надати:

— до 09.00 год. 19 червня 2024 року.

Відкриття пропозицій та визначення переможців тендеру відбудеться:

— о 10.00 год. 19 червня 2024 року.

Методика обрання переможця тендеру.

Реалізацію Договору буде доручено Постачальнику, який подав технічно прийнятну пропозицію з найнижчою ціною. Пропозиція вважається технічно прийнятною, якщо вона відповідає наступним мінімальним технічним критеріям: усі вищезгадані документи, що повинні супроводжувати тендерну форму було надано, запропоновані товари відповідають необхідним специфікаціям.

Як взяти участь у тендері:

Для того, щоб взяти участь у тендері необхідно надати свої пропозиції на електронну адресу: ucrn.office@gmail.com, ставлячи у копію kseniia.shershun@childrights.org.ua

 Додаток 1 до цього Оголошення, який містить Тендерну форму та Специфікації, ви можете завантажити за посиланням.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору