«В умовах війни важливе спільне бачення. Тоді влада почує громадський сектор», – Дар’я Касьянова

Дата публікації:

Дорожня карта у сфері забезпечення прав та найкращих інтересів дитини – спільне бачення 33 громадських та благодійних організацій, членів УМПД. Цей документ має доповнити національну стратегію забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні.

Про це у прямому етері суспільного мовника Всеукраїнського телепроєкту Суспільне.Студія розповіла Дар’я Касьянова, голова правління ГС «Українська мережа за права дитини», національна директорка з розвитку програм «СОС Дитячі Містечка Україна»

«Цей документ ми розробляли в першу чергу для себе, для громадських організацій, яких в Україні дійсно дуже багато, які працюють з сім’ями з дітьми. Але я впевнена, що тут є багато цікавого для влади. І ми підготуємо версію для влади з нашими рекомендаціями, і надішлемо в Кабінет міністрів України. Тому що вважаємо, що найближчим часом має бути прийнята стратегія забезпечення права дитини на сім’ю, так звана “стратегія деінституціалізації”. І тому ми хотіли б, щоб влада почула громадський сектор…», – розповіла Дар’я. 

15 квітня в Києві відбулась презентація Дорожньої карти у сфері забезпечення прав та найкращих інтересів дитини. Текст документу доступний на сайті УМПД.   

Публікація підготовлена в межах проєкту «Поверни Україну для всіх дітей» громадської спілки «Українська мережа за права дитини», що впроваджується за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Текст матеріалів представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору