fbpx
placeholder
До списку членів мережі

БО “Львівська освітня фундація”

Благодійна організація «Львівська освітня фундація» розпочала свою діяльність у 2000 році для розвитку українського суспільства через створення та підтримку мережі волонтерських, соціальних, культурних та освітніх ініціатив. Вже 20 років ЛОФ реалізує та підтримує сотні успішних проектів по всій Україні, створює і поширює навчальні програми, підтримує мережу суспільних ініціатив.

На сьогоднішній день ЛОФ реалізовує більше 20 великих проектів у соціальній сфері.

Відділ розвитку громад ЛОФ реалізовує та підтримує проекти та програми, спрямовані на розвиток волонтерства, налагодження синергії та реалізацію соціальних, культурних та освітніх ініціатив у локальних громадах України, шляхом співпраці громади, церкви, органів місцевого самоврядування, освіти та культури. Серед програм та проектів відділу: Програма підтримки дітей-сиріт Фонду Джинджер УКОФ, АктивуйСя, Школа відповідального служіння, Розвиток волонтерства в громадах, Соціальні інновації громад, Школа культурних студій, Лещишин Прайз, Alumni – Спільнота випускників ЛОФ, Soup Kitchen – Благодійна кухня.

Соціальний відділ ЛОФ займається підтримкою сімей та дітей у складних життєвих обставинах і втіленням заходів, що сприяють реформі деінституціалізації. Серед основних напрямів роботи відділу: 1) “Добрий сусід”: програма підтримки сім’ї у форматі “рівний-рівному”; 2) “Створення соціальних послуг в громаді”: напрям включає 4 різних проекти, які працюють на розвиток та підтримку соціальної сфери в об’єднаних громадах регіону; 3) “Трансформація закладів інституційного догляду та виховання дітей”.

Волонтерська програма «Будуємо Україну Разом» (БУР), яка через спільну працю, подорожі та неформальну освіту об’єднує українську молодь у мережу активних громадян. 

За сприяння БО «Львівська освітня фундація», автономно діють три соціальних підприємництва: 

1) Родинний центр «Рясне»

2) Соціальна майстерня «WoodLuck»

3) Центр психологічних та освітніх послуг «Моя пташка».

Окрім основних проектів та програм, БО “Львівська освітня фундація” організовує щорічні міжнародні Форуми задля популяризації теми захисту прав дитини та донесення до громад необхідності створення соціальних послуг на місцях як профілактики соціального сирітства. 

ЛОФ співпрацює з локальними та міжнародними партнерами, громадськими та релігійними організаціями, службами у справах дітей, соціальними службами, місцевим бізнесом.