БО “Українська освітня платформа”

Українська освітня платформа – благодійна організація (у 2000- 2021 рр. – Львівська освітня фундація)

Провайдер позитивних суспільних змін з понад 10-річним досвідом соціальних трансформацій. Ми віримо в Україну, об’єднуємо, навчаємо та підтримуємо людей з лідерським потенціалом, що творять живі локальні громади через волонтерські, освітні та соціальні проєкти.

Місія Платформи: Розвиваємо українське суспільство через створення та підтримку мережі волонтерських, соціальних та освітніх ініціатив

Цінності Платформи: 

  • Віра в Україну
  • Повага до гідності кожної людини
  • Відповідальність

Гасло Платформи: Будь зміною, яку хочеш бачити у світі. М.Ганді

Діяльність Платформи

Українська освітня платформа реалізує свою місію через стратегічну діяльність трьох програм.  Кожна з програм у свою чергу втілює у своїй сфері чітку структуру освітніх та волонтерських проєктів.

Лідерство і служіння – платформа розвитку локальних активістів та християнських команд для створення змін по всій Україні. Ми навчаємо, досліджуємо та поширюємо найкращі практики соціальних трансформацій з усієї України, щоб показати, що кожна громада – самозарадна і спроможна змінити реальність, у якій живе

Проєкти програми: Активна Церква в громаді, АктивуйСя, Менеджмент соціальних проєктів для семінаристів, Соціальні інновації громад, Школа відповідального служіння, Parish to parish, WOWoman. Потенціал в тобі,  Спільнота випускників Української освітньої платформи.

Будуємо Україну Разом – це волонтерський рух української молоді; це можливість творити зміни в країні через волонтерство. БУР – це розвиток молоді через волонтерство.

Проєкти програми: БУР табір, БУР осередки, BUR☉LAB, Програма менторства, Довгострокове волонтерство, ТАМБУР, БУР амбасадори, БУР Друзі, Спільнота кемплідерів.

Громада для сім’ї – програма, що створює і втілює технології підтримки сімей з дітьми, дітей-сиріт та випускників інституційних закладів опіки, а також навчає профільних фахівців, представників влади, громадського сектору і волонтерів у сфері захисту прав дитини.

Проєкти програми: “ Добра громада»: соціальних послуг в громаді, Поведінка – не дитина, Мобільна бригада, Добрий сусід, Осередки Доброго сусіда, Школа соціальних ініціатив, Програма навчання НУО “Разом”, Навчання для ФСР.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору