fbpx
placeholder
До списку членів мережі

ГО “Маріупольська спілка молоді”

Громадська організація “Маріупольська Спілка Молоді” приєдналася до Мережі у 2019 році, але вже довгий час працює заради розвитку потенціалу рідного міста та всього регіону Приазов’я, фокусуючись на чотирьох напрямках діяльності: 

  • активізація та розширення участі громадян – і зокрема, молоді – в ухваленні рішень, 
  • допомога соціально вразливим суспільним групам, 
  • підтримка ініціатив зі сталого розвитку, 
  • а також організація навчальних програм. 

Головна місія Маріупольської Спілки Молоді – об’єднувати громаду навколо вирішення нагальних суспільних проблем, співпрацюючи пліч-о-пліч із муніципальними, державними та бізнес-структурами.

Сьогодні організація впроваджує такі актуальні проекти:

Проект «Розвиток в Маріуполі і Приазов’ї інноваційного та неформального середовища навчання для молоді, якій загрожує соціальна ізоляція» – розбудова потенціалу молодіжних просторів для зниження рівня виключення і конфліктів, покращення соціальної згуртованості у молодіжному середовищі Маріуполя та Приазов’я

Програма EU4Youth – створення можливостей з отримання доходу і працевлаштування для молодих внутрішньо переміщених осіб та молоді, яка постраждала від конфлікту в Україні, шляхом підтримки мікробізнесу, сільськогосподарських ініціатив, самозайнятості та професійної освіти.

Програма SkillsLab – неформальне навчання для молодих людей у Приазов’ї з розвитку самомотивації та м’яких навичок, необхідних для кар’єрного успіху та започаткування власної справи.

Проект “Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді” – допомога громадам у створенні й наданні якісних соціальних послуг сім’ям у складних життєвих обставинах. Проект реалізується організацією у м. Маріуполь та майбутній Сартанській ОТГ Донецької області.

Партнерами Маріупольської Спілки Молоді виступають Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA), Представництво Європейського Союзу в Україні, Посольство Фінляндії в Україні, Данська рада у справах біженців, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), ГО “Рада жінок Донеччини”, органи місцевого самоврядування у Донецькій та Запорізькій областях тощо.