Бібліотека

Професія — фахівець соціальної роботи: чим вони займаються та як впливають на дитячі долі

Дата публікації:

Матеріал для Громадського радіо підготовлено ГС «Українська мережа за права дитини» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Чим займаються районні центри соціальних служб, і як вони допомагають сім’ям з дітьми? І чи може відданий своїй справі фахівець із соціальної роботи змінити долю родини та відстояти інтереси дітей?

Героїня...

Дивитись деталі

Поки батьки роблять дорослі справи: як у Києві працює послуга тимчасового денного перебування для дітей 

Дата публікації:

Матеріал підготовлений ГС «Українська мережа за права дитини» для «Великого Києва» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю вже 7 років допомагає дітям з інвалідністю адаптуватися до навколишнього світу, обслуговувати себе і навіть здобути професію.

Після...

Дивитись деталі

«Соціальні працівники вміють працювати, але не вміють приймати похвалу і вдячність», – ФСР Тетяна Ярмак

Дата публікації:

Тетяна Ярмак – фахівець соціальної роботи (ФСР) Центру соціальних служб Деснянського району міста Києва. А також – волонтерка Благодійного фонду EDUKIDS, який є нашим партнером у проєкті «ШЛЯХ ДОДОМУ».

У межах проєкту фахівчиня опікується хлопцем-сиротою, якого ми вивезли з окупованого Маріуполя. Буквально в той момент, коли повернувся на територію вільної України, він став повнолітнім. Утім вступив до вишу, тому, згідно з...

Дивитись деталі

«Кажуть, врятуєш одну людину — врятуєш весь світ»: як усиновити дитину під час війни

Дата публікації:

Матеріал підготовлений для видання «Рубрика» в рамках проєкту ЮНІСЕФ в Україні "Турботливі родини для 1000 дітей", що втілює Громадська спілка "Українська мережа за права дитини", за підтримки Міністерства соціальної політики України, Національної соціальної сервісної служби України.  

Леся й Олександр Фетісенки одружені майже шість років. Напередодні повномасштабного вторгнення своїх дітей пара ще не планувала. Та й думок про всиновлення у...

Дивитись деталі

“У свої три, сім та дев’ять діти знали, як це – коли хочеться їсти, а до хати не пускають”. Історія однієї патронатної сім’ї

Дата публікації:

Матеріал підготовлений спеціально для УП. Життя ГС "Українська мережа за права дитини" за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження". Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду "Відродження".

У Наталії Сокуренко двоє дорослих дітей, онучка та троє правнуків. Але доглядає вона переважно не кровних дітей.

У минулому журналістка, Наталя присвячує себе роботі патронатною вихователькою. Разом з чоловіком...

Дивитись деталі

«Ми хотіли допомогти дитині — незалежно від того, чи стане вона на ноги». Названі батьки про дитину з інвалідністю

Дата публікації:

Матеріал підготовлено для hromadske  в межах проєкту Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні «Турботливі родини для тисячі дітей», що впроваджується ГС «Українська мережа за права дитини» за сприяння Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби України. 

Подружжя Віталія Несвєтова й Ольги Акимової рік тому прийняло в родину двох дітей на виховання, а невдовзі їх усиновлять. Одна дитина — з важкою формою...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору