Бібліотека

Як рідні. Історія ставлення до дітей без батьків і що треба зробити з інтернатами й дитбудинками

Дата публікації:

Матеріал для «Платформи» підготовлений ГС «Українська мережа за права дитини» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Найкраще для дитини — рости в люблячій родині. Саме з таким формулюванням з різною періодичністю в Україні підіймається питання шкоди інтернатів, дитячих будинків та необхідність створення сімейних форм догляду...

Дивитись деталі

Моя дитина зникла за кордоном. Як діяти?

Дата публікації:

Міжнаціональний журналістський проєкт Lost in Europe провів розслідування випадків зникнення дітей-мігрантів у Європі. У період з 2021 по 2023 рік 51 433 дитина зникла після прибуття до одної країн Європейського Союзу. Втім, точну кількість зниклих порахувати складно, адже не всі країни надають таку інформацію.

До Міжнародного дня зниклих безвісти дітей Евакуація.City спільно з ГС "Українська мережа за права дитини" розбиралися, що робити батькам українців...

Дивитись деталі

«Вчуся бути щасливою». Історія Діани зі Львова, яку з дитячого притулку взяла в родину черниця

Дата публікації:

Матеріал для hromadske.ua підготовлений ГС «Українська мережа за права дитини» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

У свої 20 років Діана знає, як рости без матері, виживати у дитячому притулку та скільки зусиль потрібно, аби навчитись довіряти дорослим. Її доля не унікальна. В Україні на кінець 2023 року зареєстровано 64 550...

Дивитись деталі

«Коли ми її забрали, доня не могла, навіть, повзати.  А тепер ходить по 40 тисяч кроків на день!»

Дата публікації:

Матеріал для видання «Твій Малюк» підготовлений громадською спілкою «Українська мережа за права дитини», за підтримки Міністерства соціальної політики України, Національної соціальної сервісної служби України.

Історія про те, як за рік життя в сім’ї маля, яке мало порушення в розвитку, переросло в активну та  допитливу дівчинку.

Маленька 7-річна Доротея Руднєва вигадала казку: «У нас мала народитися дівчинка, але зла чарівниця...

Дивитись деталі

«А ви на сімейну форму навчання?». Як це – забезпечити освіту дитині, у якої розлад аутистичного спектру

Дата публікації:

Матеріал для УП. Життя підготовлений ГС "Українська мережа за права дитини" за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження". Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду "Відродження".

Громадська діячка Яна Салахова та програміст Олексій Єна з Києва – батьки 7-річного Олега.

Хлопчик навчається у першому класі однієї зі столичних державних шкіл. Він дуже...

Дивитись деталі

Професія — фахівець соціальної роботи: чим вони займаються та як впливають на дитячі долі

Дата публікації:

Матеріал для Громадського радіо підготовлено ГС «Українська мережа за права дитини» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».

Чим займаються районні центри соціальних служб, і як вони допомагають сім’ям з дітьми? І чи може відданий своїй справі фахівець із соціальної роботи змінити долю родини та відстояти інтереси дітей?

Героїня...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору