fbpx
placeholder

Громадська організація “Соціальна Синергія” розпочала свою діяльність у 2018 році. Основний фокус ГО робить на адвокації та реалізації прав, а також на забезпечення послугами осіб з інвалідністю. 

Метою організації є адвокація прав і свобод та сприяння у  задоволенні суспільних інтересів, а також соціальних, освітніх, медичних та інших потреб громадян України. Щоб кожна дитина та молода людина в Україні отримували належний догляд і виховання в сім᾿ї або в умовах максимально наближених до сімейних, а послуги – у громаді.

Станом на сьогодні ГО “Соціальна Синергія” реалізує 3 проєкти:

МКФ для інклюзивної освіти – створення навчального онлайн тренажера на базі Міжнародної класифікації функціонування, який допоможе вчителям початкової школи створити сприятливе інклюзивне середовище для всього класу з урахуванням потреб кожної дитини. 

Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді – налаштування стабільної системи соціальних послуг для сімей з дітьми, яка буде знаходити ризики та вчасно на них реагувати, а також забезпечити громади необхідною інфраструктурою для надання послуг та тим самим наблизити їх до отримувачів.  ГО працює у Соледарській та Сіверській ОТГ Донецької області. 

Передусім, я – людина –  спрямований на просування міжнародних стандартів іменування (неймінгу) людей з інвалідністю в Україні. Такий крок є важливим для викорінення соціальних стереотипів та дискримінації людей з інвалідністю та або/порушеннями розвитку.

А допомагають реалізовувати проекти Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Соледарська і Сіверська ОТГ Донецької області, Посольство США в Україні.