ГО “Соціальна Синергія”

Громадська організація “Соціальна Синергія” розпочала свою діяльність у 2018 році. Основний фокус ГО робить на адвокації та реалізації прав, а також на забезпечення послугами осіб з інвалідністю. 

Місія: забезпечення якісного експертного та міждисциплінарного супроводу для створення і розвитку соціальних, освітніх, реабілітаційних та інших послуг для дітей і сімей в громадах. 

Бачення: кожна дитина та молода людина в Україні отримують належний догляд і виховання в сім᾿ї або в умовах максимально наближених до сімейних, а послуги – у громаді.

Цілі: надавати всебічну екпертну підтримку, щод кожна громада України була соціально спроможною, інклюзивною та дружньою до дитини.

Діючі проєкти:

  • Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді – налаштування стабільної системи соціальних послуг для сімей з дітьми, яка буде знаходити ризики та вчасно на них реагувати, а також забезпечити громади необхідною інфраструктурою для надання послуг та тим самим наблизити їх до отримувачів.  
  • Передусім, я – людина –  спрямований на просування міжнародних стандартів іменування (неймінгу) людей з інвалідністю в Україні. Такий крок є важливим для викорінення соціальних стереотипів та дискримінації людей з інвалідністю та або/порушеннями розвитку.
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору