ГО “Всеукраїнська організація “КЛАС”

Громадська організація “Всеукраїнська організація “КЛАС”. 

Місія: Налагодимо порозуміння між дітьми та батьками. Кожній дитині гармонійне середовище.

Команда. Ми формуємо ідентичну спільноту амбітних особистостей, надійних партнерів, професіоналів своєї справи, які орієнтуються на результат і успіх бенефіціара чи клієнта.

Операційна досконалість. Ми застосовуємо кращі світові практики соціально-педагогічної сфери, щоб знайти підхід до кожного учасника наших програм, фандрейзингу, щоб забезпечити економічну сталість, піару, щоб забезпечити прозорість та доступність метою забезпечення безкомпромісної якості у соціально-педагогічних та управлінських процесах, і як результат – підвищення ефективності діяльності.

Інновативність. Ми підтримуємо ініціативи на всіх рівнях організації, з метою створення додаткової цінності в послугах, процесах та підходах ведення діяльності.

Ріст. Ми вкладаємо в професійний розвиток співробітників, створюємо середовище для розкриття потенціалу глобальності і позитивності мислення.

Сервіс. Ми забезпечуємо сталий процес зворотнього зв’язку та піклування про учасників програм на різних етапах спільної взаємодії.

Партнерство. Ми створюємо альянси з різними організаціями соціально-педагогічної сфери плекаючи довгостроковість відносин.

Простір програмних дій.

Завдання:

Перший напрям буде включати заходи для дітей та молоді, які будуть згруповані за основними темами:

  • створення сприятливого середовища для навчання та розвитку дітей і підлітків, надання педагогічної, психологічної та соціальної підтримки;
  • розвиток життєвих та соціальних навичок, а також вмінь встановлювати здорові відносини і мирно вирішувати конфлікти;
  • заохочення активного, безпечного і здорового способу життя;
  • сприяння включенню та інтеграція дітей та підлітків у соціум.

Другий напрям включає в себе заходи по зміцненню компетенцій сімей, сприяння їхньому навчанню і здатності до виховання дітей.

Третій напрям проєкту – спрямований на підвищення якості роботи організації «Клас».

Діючі проєкти:

  • «Інтегровані соціальні послуги та реагування на COVID-19 на сході України»
  • Лідерська студія “YouLEAD – розвиток лідерських якостей Української молоді. Навчальна програма  в штаті Мінесота.ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору