МБО “Партнерство “Кожній дитині”

МБО «Партнерство «Кожній дитині» – міжнародна благодійна організація, що сприяє реформуванню системи забезпечення прав дитини та розвитку соціальних послуг для вразливих сімей і дітей в Україні з 1998 року. Організація професійно допомагає сім’ям, громадам, державі забезпечувати право кожної дитини жити та виховуватися у сприятливому сімейному середовищі.

Партнерство «Кожній дитині» використовує інноваційні соціальні технології і послуги для допомоги сім’ям та дітям, розвитку соціальних послуг, підвищення компетентності фахівців, які працюють в інтересах дітей та сприяння удосконалення соціальної політики у відповідності до Конвенції ООН про права дитини.

Тож у своїй діяльності організація:

  • Докладає всіх зусиль, аби кожна дитина могла скористатися своїм правом на сім’ю, а дітей в інтернатних закладах ставало все менше і менше
  • Допомагає мамам і татам подолати труднощі, щоб дати можливість дітям жити і виховуватися в сім’ях
  • Заохочує молодь до активної участі в житті громади
  • Підвищує професіоналізм спеціалістів, які працюють в інтересах дітей та молоді.

Актуальні проєкти, які реалізує організація:

  • Проект «Розробка та впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області)».
  • Проект «Спільно. Соціальні послуги для сімей у громаді», в рамках якого організація працює у трьох громадах – Бахмутській, Троїцькій та Білокуракинській ОТГ.
  • Ініціатива «Успішна громада: крок за кроком»
  • DARE (акронім англійською), повна назва: Мрій Досягай Усвідомлюй Виражай – Сприяння стійкості та самореалізації дітей, та спроможності дорослих до їх захисту

А партнерами у реалізації проєктів є центральні та регіональні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, наукові установи, заклади вищої освіти, міжнародні та місцеві неурядові організації.  

 

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору