Дата публікації:

Понад 170 людей долучилось до чату Telegram з сімейних форм виховання

За перший тиждень від запуску чату Telegram «Тисячі ♡ родин» до нього долучились 173 людини. Найбільше проблем виявлено у кандидатів в опікуни та усиновлювачів. Про це розповідає Ірина Васильєва, програмна координаторка проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей», що втілює Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (УМПД).   

«У чат в Telegram пишуть родини, які стикнулися з перепонами у створенні дитячого будинку сімейного типу, оформленні опіки чи піклування, усиновлення чи іншої форми сімейного виховання. Проблеми часто суто бюрократичні, що вирішуємо в рамках закону», –  розповідає Ірина Васильєва. 

Наразі зафіксовано 55 різних звернень, коли з якихось причин люди не можуть влаштувати дитину у свою родину. З ними працюють кейс-менеджери та спеціалісти із захисту прав дитини УМПД. За перший тиждень роботи проєкту вони допомогли трьом дітям знайти нові люблячі родини. 

Нагадуємо, що минулого тижня до проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей» долучилась Харківська команда регіональних партнерів – благодійна організація «Благодійний фонд “Волонтери: дорослі – дітям”».  

Слідкуйте за новинами проєкту у соціальних мережах Facebook, Instagram та Telegram. 

Проєкт Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей» впроваджує Громадська спілка «Українська мережа за права дитини». Він поширюється на територію України з фокусом на Вінницьку, Чернівецьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Харківську, Житомирську, Дніпропетровську, Київську області та м. Київ. 

Ініціатива реалізується у рамках програми ЮНІСЕФ з розбудови системи кращого догляду за дітьми в Україні «Родина для кожної дитини». Програма включає, зокрема, роботу з: (1) посилення превентивних заходів, щоб запобігти потраплянню дітей в інституційні заклади (2) розширення можливостей альтернативних сімейних форм виховання; (3) підтримки сімей, які перебувають у групі ризику.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору