Проєкт 1000

«Суд заслухав думку дитини на 27% засіданнях» – презентовано дослідження проблемних питань розгляду справ, пов’язаних із забезпеченням права дитини на сім’ю

Дата публікації:

12 грудня у приміщенні Верховного Суду відбулось засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх. На заході було презентоване дослідження щодо проблемних питань розгляду справ, пов'язаних із забезпеченням права дитини на сім'ю. Дослідження провели ГС «Українська мережа за права дитини» у партнерстві з ГО «ВГЦ “Волонтер» у межах проєкту ЮНІСЕФ «Турботливі родини для 1000 дітей».  

«В останні роки державна політика...

Дивитись деталі

Хто такі батьки-вихователі у ДБСТ? 

Дата публікації:

За інформацією Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, станом на 1 жовтня 2023 року в Україні працює 1302 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), в яких виховується 8983 дитини.

Хто може стати батьками-вихователями? Які вимоги до цих людей? Та чи взагалі які переваги та недоліки цієї роботи – розповіла Світлана Забава, експертка із захисту  дитини та супервізій  ГС «Українська мережа за права дитини».  

...

Дивитись деталі

У Telegram працює група для консультування батьків-вихователів та тих, хто хоче усиновити дитину або взяти під опіку 

Дата публікації:

Майже 350 учасників зараз у групі Telegram  «Тисячі ❤️ родин». Вона працює для підтримки батьків, які хочуть усиновити дитину, взяти під опіку, створити патронатну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) чи іншу форму сімейного виховання. Ініціатива створена у рамках проєкту ЮНІСЕФ «Турботливі родини для 1000 дітей» впроваджує Громадська спілка «Українська мережа за права дитини».

«Серед учасників чату також і батьки, які вже мають своє ДБСТ чи...

Дивитись деталі

В Івано-Франківську відбулась презентація проєкту з сімейних форм виховання 

Дата публікації:

10 листопада у приміщенні Івано-Франківської обласної військової адміністрації  презентували проєкт ЮНІСЕФ «Турботливі родини для 1000 дітей», що впроваджує ГС «Українська мережа за права дитини». Захід відбувся  за сприяння Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби. 

«В Івано-Франківській області розпочала роботу регіональна команда проєкту. Завдяки підтримці місцевих органів влади, Мінсоцполітики,...

Дивитись деталі

Про забезпечення прав дитини у суді говорили на Міжвідомчій координаційній раді з питань правосуддя щодо неповнолітніх

Дата публікації:

18 жовтня на зустрічі Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх презентували попередні результати дослідження щодо забезпечення прав дитини у судових процесах. Його провели ГС «Українська мережа за права дитини» у партнерстві з ГО «ВГЦ “Волонтер» межах проєкту ЮНІСЕФ «Турботливі родини для 1000 дітей».  

«Ми проводили дослідження, щоб виявити слабкі сторони у захисті прав дитини на всіх етапах – підготовки до...

Дивитись деталі

Чому кандидати в усиновлювачі «не можуть» знайти дитину у свою родину?   

Дата публікації:

Найпоширеніша проблема – у завищених чи навіть нереалістичних очікуваннях кандидатів в усиновлювачі. Люди хочуть взяти у свою сім'ю дитину від 0 до 5 років, а таких лише 8%, від загальної кількості дітей, яких можна усиновити. Про це в коментарі телеканалу «Київ» розповідає Ірина Васильєва, програмна координаторка проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей». 

«Кандидати в усиновлювачі хочуть взяти лише одну дитину. Але на обліку...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору