Проєкт 1000

У Telegram працює група для консультування батьків-вихователів та тих, хто хоче усиновити дитину або взяти під опіку 

Дата публікації:

Майже 350 учасників зараз у групі Telegram  «Тисячі ❤️ родин». Вона працює для підтримки батьків, які хочуть усиновити дитину, взяти під опіку, створити патронатну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) чи іншу форму сімейного виховання. Ініціатива створена у рамках проєкту ЮНІСЕФ «Турботливі родини для 1000 дітей» впроваджує Громадська спілка «Українська мережа за права дитини».

«Серед учасників чату також і батьки, які вже мають своє ДБСТ чи...

Дивитись деталі

В Івано-Франківську відбулась презентація проєкту з сімейних форм виховання 

Дата публікації:

10 листопада у приміщенні Івано-Франківської обласної військової адміністрації  презентували проєкт ЮНІСЕФ «Турботливі родини для 1000 дітей», що впроваджує ГС «Українська мережа за права дитини». Захід відбувся  за сприяння Міністерства соціальної політики України та Національної соціальної сервісної служби. 

«В Івано-Франківській області розпочала роботу регіональна команда проєкту. Завдяки підтримці місцевих органів влади, Мінсоцполітики,...

Дивитись деталі

Про забезпечення прав дитини у суді говорили на Міжвідомчій координаційній раді з питань правосуддя щодо неповнолітніх

Дата публікації:

18 жовтня на зустрічі Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх презентували попередні результати дослідження щодо забезпечення прав дитини у судових процесах. Його провели ГС «Українська мережа за права дитини» у партнерстві з ГО «ВГЦ “Волонтер» межах проєкту ЮНІСЕФ «Турботливі родини для 1000 дітей».  

«Ми проводили дослідження, щоб виявити слабкі сторони у захисті прав дитини на всіх етапах – підготовки до...

Дивитись деталі

Чому кандидати в усиновлювачі «не можуть» знайти дитину у свою родину?   

Дата публікації:

Найпоширеніша проблема – у завищених чи навіть нереалістичних очікуваннях кандидатів в усиновлювачі. Люди хочуть взяти у свою сім'ю дитину від 0 до 5 років, а таких лише 8%, від загальної кількості дітей, яких можна усиновити. Про це в коментарі телеканалу «Київ» розповідає Ірина Васильєва, програмна координаторка проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей». 

«Кандидати в усиновлювачі хочуть взяти лише одну дитину. Але на обліку...

Дивитись деталі

Родини в Україні можуть усиновити дітей-сиріт, яких евакуювали за кордон 

Дата публікації:

Процедуру «першого контакту» кандидата в усиновлювачі та дитини-сироти можна провести онлайн. Це дозволить усиновити дітей, яких через війну в Україні евакуювали за кордон. Про це розповідає Ірина Васильєва, програмна координаторка проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей», що втілює Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (УМПД).   

«Законом забороняється усиновлення іноземцями під час воєнного стану, але громадяни України...

Дивитись деталі

У Дніпропетровській області розпочала роботу команда регіональних партнерів проєкту із сімейних форм виховання 

Дата публікації:

У Дніпропетровській області починає працювати команда регіональних партнерів проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей» –  громадська організація «Дніпровська ліга соціальних працівників». 

«Ми ініціювали підписи меморандумів про співпрацю з міськими органами влади. Бо тільки об’єднав зусилля держави та громадськості ми зможемо ефективно розвивати сімейні форми виховання», – розповіла Ганна Андрєєва,...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору