Дата публікації:

У Харківській області розпочала роботу команда регіональних партнерів проєкту із сімейних форм виховання 

Почала працювати перша команда регіональних партнерів проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей» – у Харківській області долучилась благодійна організація «Благодійний фонд “Волонтери: дорослі – дітям”» 

«За перший тиждень роботи ми встигли допомогти влаштувати двох дітей у нові родини та організували дві онлайн-зустрічі з представниками влади. Разом з Харківським обласним центром соціальних служб та Службою у справах дітей Харківської обласної військової адміністрації визначено головні проблеми захисту прав дитини та майбутні спільні кроки, аби наша спільна робота допомогла дітям знайти нові люблячі родини», – розповіла Вікторія Тищенко, регіональна координаторка у Харківській області проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей». 

Незабаром інші регіональні партнери проєкту почнуть працювати у Вінницькій, Чернівецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській, Дніпропетровській, Київській областях та у місті Київ. 

«Родини з цих та інших регіонів можуть звертатись до експертів проєкту у чаті в Telegram «Тисячі ❤️ родин» та писати проблеми, з якими стикаються при оформленні різних форм сімейного виховання», – зазначила Ірина Васильєва, програмна координаторка Української мережі за права дитини. 

Нагадуємо, що в липні Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» розпочала реалізацію довгострокового проєкту Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ» в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей». 

Проєкт реалізується у рамках програми ЮНІСЕФ з розбудови системи кращого догляду за дітьми в Україні «Родина для кожної дитини». Програма включає, зокрема, роботу з: (1) посилення превентивних заходів, щоб запобігти потраплянню дітей в інституційні заклади (2) розширення можливостей альтернативних сімейних форм виховання; (3) підтримки сімей, які перебувають у групі ризику.

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору