члени УМПД

Інвестувати у послуги на підтримку сімей, а не допомогу при народженні дитини – позиція УМПД щодо законопроєкту №11072

Дата публікації:

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №11072, де пропонують збільшити розмір допомоги при народженні дитини з 41 тисяч гривень  до понад 384 тисяч гривень. Українська мережа за права дитини закликає депутатів спрямувати ці кошти на послуги з підтримки сімей. Про це йдеться у відповідному листі від УМПД, що направили до Верховної ради України та Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики:  

Ми, Громадська Спілка...

Дивитись деталі

«Працюємо задля того, щоб Україна була успішною європейською державою», – Оксана Іщук, БО «Фонд Ріната Ахметова» 

Дата публікації:

З 15 липня 2005 року працює благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова», яка входить до ГС «Українська мережа за права дитини». За майже 19 років команда Фонду втілила сотні проєктів, допомогла мільйонам – родинам та дітям. І якщо в перші роки про організацію знали переважно в Донецькій області, то сьогодні – в усіх областях України. 

Про проєкти, досягнення та натхненні історії з роботи розповіла Оксана Іщук, керівниця проєктів благодійної...

Дивитись деталі

«За два роки ми допомогли понад  2 млн людей,  900 тисяч серед них – діти», –  Катерина Литвиненко,  Save the Children in Ukraine

Дата публікації:

Міжнародну гуманітарну організацію Save the Children заснували у Британії у 1919 році після Першої світової війни, щоб підтримати та захистити дітей. Вагома частина її роботи по світі спрямована на освітні проєкти, які допомагають дітям розвиватись та жити повноцінне життя. З початком війни в Україні в 2014 році організація відкрила представництво і в нашій країні. А у 2023 році – представництво стало частиною  громадської спілки «Українська мережа...

Дивитись деталі

«Безпека та добробут кожної дитини – наша головна цінність», – Мар`яна Романяк, БФ «Рідні»

Дата публікації:

Минулого року благодійний фонд «Рідні» долучився до Української мережі за права дитини. Історія БФ розпочалась дванадцять років тому з бажання підтримати дітей-сиріт, дітей і родини, які опинились у складних життєвих обставинах. Сьогодні це потужна спільнота, яка допомагає розвивати сімейні форми виховання на заході України. Про досягнення команди фонду розповіла його директорка Мар`яна Романяк. 

«Усі наші проєкти реалізовуємо через призму нашої...

Дивитись деталі

«Ми підготували чудових фахівців соціальної роботи, які дуже затято допомагають сім’ям», – Ілона Єлєнєва, МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я»

Дата публікації:

У  2023 році міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» стала членом  громадської спілки «Українська мережа за права дитини». Організація працює в Україні вже понад 20 років і втілює проєкти у чотирьох напрямках: сфері соціальної політики, здоров’я та добробуту, захисту громадянських прав (у тому числі  й права на гідну працю) та розвитку дітей і молоді. Більше про крайній напрямок, а також досягнення і...

Дивитись деталі

«Тренінг з першої психологічної допомоги має пройти кожен», – Ольга Соболєва, ГО «Ресурсний центр недержавних організацій»

Дата публікації:

Громадську організацію «Ресурсний центр недержавних організацій» зареєстрували у 2018 році, вона входить до ГС «Українська мережа за права дитини» та співпрацює з мережею ICVA (International Council of Voluntary Agencies). Більшість її проєктів спрямовані на підтримку локальних ініціатив в Україні. 

Після початку повномасштабного вторгнення в організації посилили напрямок психологічної допомоги дітям та дорослим. Зараз команда з шести фахівців надають...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору