члени УМПД

«Одну дитину знаходять за пару годин, а іншу – шукають роками», – Катерина Пилипів, ВГО «Магнолія»

Дата публікації:

У 2001 році в Києві спілка небайдужих журналістів об’ єднала свої зусилля у сфері захисту дітей від насильства та почала працювати  у напрямку розвитку  сімейних фор виховання. За декілька років вони зареєстрували всеукраїнську громадську організацію «Магнолія» та почали знімати ролики для Служби із розшуку дітей. 

«Діти втікають з дому завжди. Є бігуни, які біжать від насильства вдома, які закохались, наприклад, їдуть в інше місто до свого...

Дивитись деталі

«Ми дуже унікальна організація в Україні, тому що працюємо на межі світсько- християнських проєктів», – Мар’яна Кащак, БО «Українська освітня платформа»

Дата публікації:

Благодійну організацію «Українська освітня платформа» (УОП) заснували у 2000 році, зараз вона є членом ГС «Українська мережа за права дитини» (УМПД) та  членом Міжнародної організації з захисту прав дітей FICE International. До кінця 2021 року організація була відома як «Львівська освітня фундація», а після ребрендингу та зміни назви – почала працювати на території усієї України. 

До 24 лютого УОП працювала у трьох напрямках. Один з них – проєкт...

Дивитись деталі

«Розбудовуємо модель послідовного надання послуг», – Галина Скіпальська, МБФ «Українська фундація громадського здоров’я»

Дата публікації:

Галина Скіпальська є директоркою Представництва HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні та виконавчою директоркою МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (далі УФГЗ). Організації працюють в Україні з 2005 року та УФГЗ є членом Громадської спілки «Українська мережа за права дитини» (УМПД), а Галина входить у правління УМПД.

Представництва HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні та УФГЗ працюють у сфері охорони...

Дивитись деталі

«Людям з інтернату потрібна підтримка, а не контроль їх життя», – Ольга Філоненко, ГО «Еммаус»

Дата публікації:

З 2011 року у Харкові працює громадська організація «Еммаус». Основний  профіль роботи – створення квартир підтриманого проживання для молодих людей з інвалідністю, випускників інтернатів, дітей, які позбавлені батьківської опіки.

«Молодь з інвалідністю або молодь, що позбавлена батьківської опіки, виходячи з інтернату, максимально не готова до життя за межами закладу, в реальному світі. В них немає ніяких навичок, як побутових, щоб забезпечувати свою...

Дивитись деталі

«Міждисциплінарна команда – одна з наших найсильніших сторін», – Маріанна Онуфрик, ГО «Соціальна синергія» 

Дата публікації:

 24 жовтня 2018 року – офіційна дата реєстрації громадської організації «Соціальна синергія». Її створила команда колишнього Національного офісу з деінституціалізації (ДІ).  Вже п’ять років вони працюють заради створення інклюзивного суспільства, збільшення доступності послуг для дітей і молоді з інвалідністю та особливими освітніми потребами, зростання їх участі у всіх сферах життя.

«Одна з наших найсильніших сторін – міждисциплінарна команда. В...

Дивитись деталі

«Щоб допомогти більшій кількості людей, потрібно співпрацювати з іншими організаціями», –  Тетяна Басюк, ВБО «УФ “Благополуччя дітей”»  

Дата публікації:

Історія всеукраїнської благодійної організації «Український фонд “Благополуччя дітей”» починається 1997 року. Тоді команда була частиною міжнародної організації, а вже у 2006 році фонд зареєстрували окремо. Свого часу його очолювали відомі педагоги та науковиці – Галина Лактіонова та Ірина Звєрєва.  Фонд стояв біля джерел становлення соціальної роботи та соціальної педагогіки в Україні, розробки програми з підготовки прийомних батьків та...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору