Дитяча дорожня карта

Як стати патронатним вихователем – презентація з актуальними змінами 

Дата публікації:

ГС «Українська мережа за права дитини» спільно з МБО «Партнерство “Кожній дитині”» підготували презентацію, що буде корисною для фахівців управлінь соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, департаментів соцзахисту, освіти та науки; центрів зайнятості та кандидатів у патронатні вихователі. В тексті враховані зміни, що ухвалив Уряд 30 травня щодо патронату над дитиною. 

Які нововведення почали діяти? 

патронатний...

Дивитись деталі

Як розмовляти та підтримувати тих, хто зазнав сексуального насильства в умовах конфлікту – поради психологинь платформи SafeWomenHub

Дата публікації:

У жорстокій війні росії проти України зафіксовані найстрашніші злочини, серед яких зґвалтування немовлят і групове зґвалтування дворічних хлопчиків-близнюків, що призвело до їхньої смерті. Жахливі випадки зґвалтування дітей на очах їхніх батьків та вагітності неповнолітніх, яких зґвалтували російські військові. Російські окупанти безжально ґвалтували жінок та дівчат, аби ті не хотіли одружуватися, жити статевим життям та народжувати дітей.

19 червня –...

Дивитись деталі

Єдність заради дітей та молоді: у Києві презентували Дорожню карту від Української мережі за права дитини 

Дата публікації:

15 квітня у Києві відбулась презентація Дорожньої карти у сфері забезпечення прав та найкращих інтересів дитини. Це стратегічний документ, що має об’єднати громадський сектор та підсилити проєкти захисту прав дитини. 

«Хотіли б, щоб Україна мала план деінституціалізації усіх вікових категорій. Тобто і дітей, і молоді, і дорослого населення, і людей похилого віку... Ми розуміємо, що повоєнні роки будуть стимулювати наповнення інституцій. На жаль. І якраз...

Дивитись деталі

У Києві презентують Дитячу дорожню карту – стратегічне бачення спілки 33 громадських організацій 

Дата публікації:

15 квітня об 11:00 в Києві відбудеться презентація Дорожньої карти у сфері забезпечення прав та найкращих інтересів дитини. Документ розробили експерти громадської спілки «Українська мережа за права дитини  в партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження».

«Напрацювання, викладені у нашій Дитячій дорожній карті, увійшли до національної Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні.  До розробки документа долучились усі...

Дивитись деталі

Питання та відповіді щодо роботи ІРЦ  

Дата публікації:

За останні п'ять років у закладах дошкільної освіти кількість дітей з особливими освітніми потребами (ООП) збільшилася майже у 2,5 раза. З 4 655 вихованців у 2019 році до 11 285 у 2024 році. У більш ніж два рази зросла кількість дітей з ООП в закладах середньої освіти: з 18 643 учнів у 2019 році до 40 354 учнів у 2024 році. 

Тому щороку зростає потреба й в інклюзивно-ресурсних центрах – ІРЦ, спеціалісти яких працюють з дітьми з ООП. За даними Порталу...

Дивитись деталі

Хто може усиновити дитину та які сімейні форми виховання існують – презентація для батьків та ССД

Дата публікації:

До Української мережі за права дитини часто надходять запити щодо влаштування дитини в сім’ю. Цікавляться, чи можна іноземцям усиновити дитину, скільки часу займає оформлення документів та що треба робити. 

Тому ми вирішили підготувати коротку презентацію, де коротко розписали усі можливі варіанти сімейного догляду, кроки, перелік документів та історії батьків, які вже пройшли цей шлях.

«Ця презентація допоможе також і фахівцям із соціальної роботи під...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Підписатися
Піднятися вгору