Дитяча дорожня карта

«Інтернати не є хорошим місцем. Дітям потрібна хороша сім’я»: на фокус-групі обговорили проблеми захисту прав дитини   

Дата публікації:

 2 листопада ГС «Українська мережа за права дитини» провела четверту фокус-групу, де обговорили найбільш актуальні проблеми у сфері соціальної роботи та захисту прав дитини. Напередодні, 1 жовтня подібну зустріч провели з батьками та дітьми на базі дитячої точки «СПІЛЬНО» в Житомирі та Житомирської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва. 

«Модераторка проводила інтерв’ю учасників фокус-груп, дізнавалася, які соціальні послуги в громадах є...

Дивитись деталі

Муніципальна няня – хто може скористатись послугою

Дата публікації:

В Україні вже п’ять років працює соціальна послуга «Муніципальна няня». Молоді батьки з дітьми до трьох років можуть отримати кошти, щоб найняти няню для малюка. Як та хто може скористатися цією соціальною допомогою дізнавалась ГС «Українська мережа за права дитини» спеціально для 4mama.   

Хто взагалі ця «муніципальна няня»?  

Це звичайна няня, яка працює офіційно – декларує доходи та оплачує податки. Вона може бути...

Дивитись деталі

9 питань та відповідей щодо послуги підтриманого проживання – для кого та як отримати

Дата публікації:

Людина, яка випустилася з інтернату, наче як космонавт на Марсі. Навколо багато невідомого та незрозумілого, можна щохвилини потрапити в халепу. Але у навушник шолома ніхто не попереджає про небезпеку, не прокладає найбільш зручний шлях руху до мети. «Для багатьох соціалізація так і не відбудеться. Вони так і не зрозуміють, як і для чого вони живуть. Саме так можна описати випускника інтернату. Особливо, якщо такий заклад знаходиться в глухому селі далеко від...

Дивитись деталі

Раннє втручання – запорука якості життя дитини. Де і як отримати послугу в Україні (Частина 2)

Дата публікації:

У першій частині матеріалу на сайті mama.ua  ГС «Українська мережа за права дитини» розповідала про переваги послуги раннього втручання (РВ) для дітей до 4 років.

У цій статті, що опублікували на mama.ua, батьки можуть дізнатись як саме відбувається робота фахівців РВ з родинами, як та де оформити послугу та скільки вона коштує. 

Де проходять заняття дитини з фахівцями РВ? 

Послугу раннього втручання рекомендується надавати після...

Дивитись деталі

Раннє втручання – усе про послугу для батьків з маленькими дітьми (1 частина)

Дата публікації:

В Україні понад 1265 родин отримують соціальну послугу раннього втручання. Її надають мультидисциплінарні команди фахівців сім’ям з дітьми від народження і до 4 років, які мають сталі порушення розвитку чи загрозу їх виникнення. Ця послуга поєднує у собі медичну, психологічну, соціальну і педагогічну допомогу. Та головне – родина отримує підтримку. 

У першій частині матеріалу ГС «Українська мережа за права дитини» зібрала для сайту mama.ua...

Дивитись деталі

В Україні створять Дитячу дорожню карту. Розповідаємо, чому це важливо 

Дата публікації:

Стартує проєкт «Поверни Україну для всіх дітей», в рамках якого провідні експерти громадянського суспільства створять Дитячу дорожню карту — рекомендації для посилення державної політики захисту прав дитини. Дитячу дорожню карту буде презентовано відповідальним державним інституціям для включення її у План відновлення України. Проєкт реалізується Громадською спілкою «Українська мережа за права дитини» в партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження».

...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору