Вересень
2022

Проєкт «Давайте знайдемо дитину” в рамках проєкту Ради Європи – «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні» – ФАЗА ІІІ (COMBATING VIOLENCE AGAINST CHILDREN IN UKRAINE, PHASE III)


Цілі проєкту: Пошук та створення бази даних дітей, які залишилися без піклування під час війни та оцінка їх потреб. Розробка рекомендацій щодо індивідуальних програм підтримки та супроводу.

Завдання проєкту:
1. Збір даних і підготовка звіту на основі аналізу даних та інформації для виявлення дітей у кожній області України, які залишилися без піклування і потребують підтримки внаслідок війни.

2. Створення бази даних дітей, які залишилися без піклування (включаючи, за необхідності, сім’ї, які приймають дітей переселених внаслідок війни).

3. Оцінка потреб дітей і приймаючих сімей та розробка рекомендацій щодо індивідуальної програми підтримки і супроводу дітей.

4. Проведення онлайн-заходу на національному рівні за участю органів державної влади з метою представлення звіту, бази даних та планів необхідної допомоги та підтримки.

Тривалість проєкту: вересень – листопад 2022 року.

Досягнуті результати:

  • Знайдено 367 дітей, які залишилися без піклування під час війни, з них: понад 304 кейси опрацьовані та повністю відповідають меті і поставленим завданням; 28 кейсів визначені як “супутні”. Тобто серед цих дітей немає тих, які втратили батьків (законних представників) або були розлучені з ними на різний період часу у зв’язку з воєнними діями, але вони свідчать про необхідність допомоги конкретним дітям, тому ці кейси були опрацьовані, а діти розглядались проєктом, як бенефіціари.
  • Створено базу даних дітей, які залишилися без піклування під час війни.
  • Здійснено експрес-оцінку потреб дітей та приймаючих сімей, яка охопила понад 180 дітей та надано рекомендації щодо індивідуальної програми підтримки та супроводу.
  • Підготовлено аналітичний звіт «Виявлення дітей у кожній області України, які залишилися без піклування та потребують підтримки внаслідок війни» та направлено до Міністерства соціальної політики та Національної соціальної сервісної служби України для подальшого реагування.

https://drive.google.com/file/d/1Pfi4_JjpKCm1mmy3iXVtHo91HVTRWw1H/view?usp=sharing

  • 30.11.2023 – проведено онлайн-презентацію результатів проєкту за участю представників органів влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, ОГС, представників донорських організацій. 

https://drive.google.com/file/d/1ftxvJDR6pLqjKh1R3_HfP9awP_gkZ6ET/view?usp=sharing

Завершений проєкт
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору