БО «Благодійний фонд Волонтери: Дорослі – Дітям»

Історія створення. Благодійна організація “Благодійний фонд “Волонтери: Дорослі — Дітям” існує як громадській рух з 2014 року. Ініціаторів створення групи об’єднувала ідея та бажання у складний для країни час допомогти найменш захищеним мешканцям, а саме –  дітям, позбавлених батьківського піклування. Ця ідея об’єднала зусилля багатьох людей для вирішення повсякденних і системних проблем життя маленьких українців, які перебувають у різноманітних соціальних  державних установах. Реєстрація як юридичної особи відбулась у липні 2016 року. Штатних працівників не передбачено.

Місія фонду: забезпечення прав та інтересів дітей на виховання у родинному середовищі; адвокація інтересів дітей; соціальний супровід родин із дітьми та надання великого спектру соціальних послуг.

Цілями діяльності Фонду є благодійництво та благодійна діяльність, спрямована на надання допомоги дітям, які знаходяться в складних життєвих умовах для задоволення та захисту їх законних соціальних, економічних, культурних, освітніх духовних та інших інтересів. ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору