Дата публікації:

Історія Ганни та Пєлагєї: відвідувачок Дитячої точки СПІЛЬНО у Києві

Продовжуємо розповідати історії бенефіціарів точки СПІЛЬНО, і сьогодні маємо розмову з Ганною, мешканкою Києва, яка разом з донькою стали постійними відвідувачами нашого простору на базі “Горнятко доброти” (вул. Миколи Шепелєва, 14).

Ганна домогосподарка, її доньці Пєлагєї 8 років. Вона ходить у музичну школу. Всі її мрії крутяться навколо того, щоб стати співачкою.

“Ми мешкаємо навпроти точки СПІЛЬНО. Пам’ятаю була дуже тепла літня погода, ми йшли з Пєлагєєю вулицею і помітили на вікнах наліпки СПІЛЬНО. Зацікавилися, що це у нас відкривається. Зайшли і одразу ж записалися на заняття. Донька влітку ходила тричі на тиждень на Дитячу точку СПІЛЬНО. Зараз через щільний графік навчання вдається лише раз на тиждень  відвідувати простір. Але для неї там завжди атмосфера щастя, обійми з фахівцями. Вони всі стали для неї справжніми друзями”, — каже Ганна.

Ганна та Пєлагєя також відвідували індивідуальні консультації з психологинею точки. Дівчинка мала деякі хвилювання щодо переходу з однієї школи в іншу, тому під час роботи з психологинею отримали необхідну підтримку. 

Пєлагєї подобаються всі активності на точці СПІЛЬНО і вона старається туди ходити за кожної можливості. Для неї важлива компанія та спілкування, а на точці СПІЛЬНО можна знайти нових друзів та цікаві хобі. Дівчинка обожнює активні та настільні ігри, заходи з арттерапії і долучається до занять в інклюзивних групах. 

“Їй дуже подобається працювати в інклюзивній групі з дітьми з інвалідністю. Вона спочатку не зрозуміла як з ними гратися. Сказала фахівцям, що ці діти погано виховані. Мій чоловік мав спочатку сумніви чи варто їй ходити в інклюзивну групу, але я наполягла, що це важливо як для нашої доньки, так і інших дітей. Це гарний досвід зрозуміти, що є різні люди у нашому суспільстві. Мені важко їй пояснити щось про дітей, людей з інвалідністю, їхній побут, життя. Я сама не дуже розумію як правильно про це розповісти, а тут спеціалісти, які зможуть гарно пояснити”, — ділиться Ганна

Ганна теж відвідувала заняття на точці СПІЛЬНО. У співпраці з ГО “Дівчата” відбулося три семінари для батьків: про жіноче здоров’я; здорове харчування та збалансований раціон як ресурс для навчання дитини; лекція з психологинею.

“Мені всі заходи дуже сподобалися. Лекторки цікаво та доступно розповідали про важливі речі. Але у мене була мрія попрацювати з психологом. Я не знала як його шукати, куди йти. А тут відбувся семінар з психологинею Яною Горбуновою з ГО “Дівчата”.

Зараз Ганна за перенаправленням фахівців точки СПІЛЬНО працює з цією психологинею індивідуально. 

Щиро дякуємо Ганні, що поділилася з нами своїм досвідом відвідування Дитячої точки СПІЛЬНО. Завжди раді Вас з донькою бачити у нашому просторі.

Проєкт #CПІЛЬНОСоціальніПослуги впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). В Консорціум входять: Українська мережа за права дитини, Partnership for Every Child / Кожній дитині, “СОС Дитячі Містечка” Україна, ГО “Соціальна Синергія”, Громадська організація “Дніпровська ліга соціальних працівників”, Громадська організація «Всеукраїнська організація “Клас”»

ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору