Дитяча точка СПІЛЬНО

Як мінімізувати ризики потрапляння дитини в інституційні заклади? 

Дата публікації:

Сім'я є найбільш сприятливим середовищем для всебічного розвитку дитини та забезпечення для неї щасливого дитинства. Саме тому слід спрямовувати зусилля на підтримку сім’ї як на превенцію потрапляння дитини в інтернатні заклади. Цю мету ми в проєкті СПІЛЬНО. Соціальні послуги досягаємо шляхом створення комфортних та безпечних просторів для дитини, де сім’ї з дітьми можуть отримати якісні соціальні послуги.

Важливими також для нас є розвиток міжвідомчої...

Дивитись деталі

Робота Дитячої точки СПІЛЬНО та мобільної команди у Пирятині

Дата публікації:

Продовжуємо розповідати Вам про роботу фахівців, успішні кейси допомоги бенефіціарам проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги. Ми поспілкувалися з Юлією Кабушкою, локальною координаторкою проєкту у Пирятинській ТГ, та Тарасом Костиком, фахівцем соціальної роботи мобільної команди, про особливості роботи у громаді. Реалізацією проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги в цій громаді опікується ГО “Всеукраїнська організація “КЛАС””.

Робота Дитячої точки СПІЛЬНО.

Дитяча...

Дивитись деталі

Денний догляд: що входить у послугу, хто та де може її отримати  

Дата публікації:

У кожній громаді мають створити базові соціальні послуги згідно з Законом України «Про соціальні послуги» та Наказу Міністерства соціальної політики «Про затвердження Державного стандарту денного догляду». Серед них – денний догляд для дітей з інвалідністю. Такою послугою також можуть скористатись і діти внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та родини у складних життєвих обставинах (СЖО). 

«Послуга денного догляду – дуже корисна для батьків, які...

Дивитись деталі

Сертифікація тренерів курсу “Батьківство в радість”

Дата публікації:

Посилення батьківського потенціалу – один із пріоритетних напрямків роботи проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги. Чому це важливо? Відновлення емоційного ресурсу, подолання стресу у дорослих та наснаження їх на ефективне виконання батьківських обов’язків позитивно впливає на гармонію у стосунках з дітьми, сприяє всебічному та гармонійному розвитку дитини. Якщо ж сім’я слабко спроможна або не спроможна, то зростає ризик потрапляння дитини в інституційні...

Дивитись деталі

“Щастя — це дуже просто. Коли ми всі вдома разом. І коли всі щасливі”. Історія Софійки

Дата публікації:

Хочемо поділитися з вами історією дівчинки на ім'я Софія, яка відвідувала нашу Дитячу точку СПІЛЬНО в Жмеринці у 2023 році. 

Софійці 10 років, вона закінчила 4 клас. Софію вилучили з рідної сім’ї через шкідливі звички матері. Згодом Софія потрапила до родини, яка мала її вдочерити. Дівчинка швидко знайшла спільну мову з іншими дітьми в цій сім'ї та надзвичайно прив'язалася до своїх нових батьків. На період підготовки всіх офіційних документів для...

Дивитись деталі

Мамо, я знаю, що ти працюєш у проєкті ЮНІСЕФ і дуже цим пишаюся!

Дата публікації:

Наталія Горбачук, педагогиня точки СПІЛЬНО у Хмільнику, із дитинства мріяла працювати з дітьми, адже зовсім маленькою дівчинкою зрозуміла, що це її покликання та робота мрії. Ми поспілкувалися із фахівчинею та розпитали про особливості роботи з дітьми на Дитячій точці СПІЛЬНО.

Наталія Горбачук: Я працюю на точці СПІЛЬНО з квітня 2023 року, викладаю для дошкільнят підготовку до школи. У мене троє власних дітей, і свого сина Дениса я теж беру на...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору