Соціальна робота

Фінальні результати проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги

Дата публікації:

Проєкт СПІЛЬНО.Соціальні послуги тривав з вересня 2022 по середину квітня 2024 років. Разом з партнерськими організаціями, фахівцями на місцях та представниками громад нам вдалось досягти значних результатів у підтримці сімей з дітьми та посиленні спроможності громад надавати соціальні послуги. 

Ми пишаємось цим шляхом, який пройшли разом, адже тепер ще більше дітей мають повноцінні можливості для найкращої реалізації себе.

Основні результати проєкту...

Дивитись деталі

УМПД реалізовує новий проєкт “Шлях у майбутнє”

Дата публікації:

З березня 2024 року Українська мережа за права дитини впроваджує новий проєкт “Шлях у майбутнє”, який є логічним продовженням проєкту “Шлях додому”.

Цей проєкт покликаний створити комплексну систему підтримки для повернення, возз’єднання, реабілітації та реінтеграції дітей та їхніх сімей, постраждалих від незаконної депортації та окупації.

Повернення дитини додому — лише один з етапів нашої роботи. Надзвичайно важливою є підтримка сімей після...

Дивитись деталі

Впровадження послуги тимчасового денного перебування у Коростенській та Бердичівській громадах

Дата публікації:

Тимчасове денне перебування — це можливість для дітей перебувати у дружньому просторі, де вони під наглядом фахівців проводять дозвілля, комунікують з іншими дітьми та граються. У цей час батьки можуть вирішити свої нагальні справи.

Послугу можуть надавати, в першу чергу, дітям з інвалідністю або високим ризиком її набуття, дітям з сімей в складних життєвих обставинах.  Ця послуга наразі не має окремого державного стандарту, тому подекуди може бути...

Дивитись деталі

Посилення послуги соціальної профілактики у Кривому Розі

Дата публікації:

Ще однією громадою у проєкті СПІЛЬНО. Соціальні послуги, яка посилює послугу соціальної профілактики є Криворізька. Соціальна профілактика є базовою послугою; вона передбачає різноманітні заходи, програми, технології попередження соціальних проблем та життєвих криз клієнта.

“Живучи у стані війни, люди піддаються стресу та напрузі. Це може негативно впливати на їхню поведінку та підвищувати ризик випадків насильства в сім'ї, сприяти його загостренню....

Дивитись деталі

Послуга денного догляду для дітей з інвалідністю у Новомосковській та Павлоградській громадах

Дата публікації:

Послуга денного догляду є дуже помічною для дітей з інвалідністю та їх батьків. Часто у дорослих виникає необхідність відлучитися у справах або ж побути наодинці вільну годину. На цей період дитину можна залишити у Центрі денного догляду, де за неї подбають фахівці з соціальної роботи, психологи та інші професіонали соціальної сфери. Коли постало питання, яку послугу потрібно розвивати у Новомосковську та Павлограді в межах проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги,...

Дивитись деталі

Посилення послуги соціальної профілактики у Смілянській, Калуській та Білозірській громадах

Дата публікації:

 Соціальна профілактика — це соціальна послуга, яка спрямована на запобігання виникненню соціальних проблем і негативних явищ у суспільстві. Її мета полягає в зниженні ризику соціальних конфліктів, злочинності, відмов від шкідливих звичок, підвищенні якості життя та добробуту жителів громади загалом. Ця послуга включає широкий спектр дій, програм та заходів.

Partnership for Every Child / Кожній дитині, партнер проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги,...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору