Соціальна робота
“Ми приймаємо їхню чуттєвість, вразливість і сум. Допомагаємо знайти шлях та сили, щоб вони змогли самостійно будувати своє життя”
“Ми приймаємо їхню чуттєвість, вразливість і сум. Допомагаємо знайти шлях та сили, щоб вони змогли самостійно будувати своє життя”, — розмірковує Світлана Забава, експертка з захисту прав дитини, кейс-менеджерка проєкту “Шлях у майбутнє”.
Психологи та кейс-менеджери відіграють дуже важливу роль у житті дитини та її родини, яка нещодавно повернулася з окупації чи депортації. Їхнє завдання — одразу включитися, заспокоїти та підтримати в будь-який час і за...
БФ«Голоси дітей» та навчальна платформа Buki надають безплатне навчання дітям, яких УМПД повернула з тимчасово окупованих територій та російської депортації
Благодійний фонд «Голоси дітей» та навчальна платформа Buki надають безплатне навчання дітям, яких Українська мережа за права дитини повернула з тимчасово окупованих територій та російської депортації.
Про цю співпрацю розповідає Ольга Микитич, керівниця психологічної допомоги онлайн БФ “Голоси дітей”, яка додатково керує освітнім процес для наших дітей:
“У 2023 році наш фонд та команда BUKI запустили проєкт BUKI Care. Це безплатне...
Фінальні результати проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги
Проєкт СПІЛЬНО.Соціальні послуги тривав з вересня 2022 по середину квітня 2024 років. Разом з партнерськими організаціями, фахівцями на місцях та представниками громад нам вдалось досягти значних результатів у підтримці сімей з дітьми та посиленні спроможності громад надавати соціальні послуги.
Ми пишаємось цим шляхом, який пройшли разом, адже тепер ще більше дітей мають повноцінні можливості для найкращої реалізації себе.
Основні результати проєкту...
УМПД реалізовує новий проєкт “Шлях у майбутнє”
З березня 2024 року Українська мережа за права дитини впроваджує новий проєкт “Шлях у майбутнє”, який є логічним продовженням проєкту “Шлях додому”.
Цей проєкт покликаний створити комплексну систему підтримки для повернення, возз’єднання, реабілітації та реінтеграції дітей та їхніх сімей, постраждалих від незаконної депортації та окупації.
Повернення дитини додому — лише один з етапів нашої роботи. Надзвичайно важливою є підтримка сімей після...
Впровадження послуги тимчасового денного перебування у Коростенській та Бердичівській громадах
Тимчасове денне перебування — це можливість для дітей перебувати у дружньому просторі, де вони під наглядом фахівців проводять дозвілля, комунікують з іншими дітьми та граються. У цей час батьки можуть вирішити свої нагальні справи.
Послугу можуть надавати, в першу чергу, дітям з інвалідністю або високим ризиком її набуття, дітям з сімей в складних життєвих обставинах. Ця послуга наразі не має окремого державного стандарту, тому подекуди може бути...
Посилення послуги соціальної профілактики у Кривому Розі
Ще однією громадою у проєкті СПІЛЬНО. Соціальні послуги, яка посилює послугу соціальної профілактики є Криворізька. Соціальна профілактика є базовою послугою; вона передбачає різноманітні заходи, програми, технології попередження соціальних проблем та життєвих криз клієнта.
“Живучи у стані війни, люди піддаються стресу та напрузі. Це може негативно впливати на їхню поведінку та підвищувати ризик випадків насильства в сім'ї, сприяти його загостренню....