Червень
2023

ПРОЄКТ «ШЛЯХ ДОДОМУ»

 Українська мережа за права дитини в партнерстві з Міжнародною гуманітарною організацією Save the Children in Ukraine реалізує проєкт «ШЛЯХ ДОДОМУ», спрямований на пошук і повернення дітей, переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території, а також на возз’єднання сімей, діти з яких опинилися в окупації без батьків.

Мета: 

В межах цього проєкту УМПД шукатиме дітей, переміщених в рф або на непідконтрольні уряду України території, допомагатиме їм повернутися на територію вільної України, а також підтримуватиме родини цих дітей через підготовку сімей до возз’єднання та подальшу підтримку возз’єднаних сімей.

Завдання проєкту:

— розшукати й повернути додому якнайбільше українських дітей, переміщених у рф або на непідконтрольні уряду України території, а також вивезти на територію вільної України дітей, які опинилися в окупації без батьків;

— створити ефективний й максимально безпечний алгоритм повернення/вивезення дітей;

— підготувати батьків/відповідальних дорослих до возз’єднання з дітьми, надалі підтримувати возз’єднані родини шляхом роботи з ними соціальних працівників, фахівців соціальної роботи, кейс-менеджерів, психологів.

— розробити та реалізувати комунікаційну кампанію «Дитину повернути додому не страшно»;

— забезпечити належне виконання Політики захисту дітей та дорослих SCI (CSG, PSEA, боротьби з домаганнями).

Тривалість проєкту: 

15 травня – 15 листопада 2023 року.

Територія впровадження: 

Харківська, Донецька, Луганська, Херсонська та Запорізька області, за потреби кількість регіонів може бути розширена. 

* * *

«Українська мережа за права дитини» реалізує масштабний проєкт ДІТИ UA: МІСІЯ – ПОВЕРНЕННЯ, спрямований на пошук та повернення додому дітей, примусово переміщених у рф або на тимчасово окуповані території України. Його частиною є проєкт «ШЛЯХ ДОДОМУ», який здійснюється у партнерстві з Save the Children in Ukraine.

Також нашими партнерами є: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Благодійний фонд EDUKIDS, Медійна ініціатива за права людини, Istanbul for Ukraine.

Кожній небайдужій людині під силу допомогти нам у цій справі, яка потребує і потребуватиме чималих ресурсів. Будь ласка, тисніть кнопку ПІДТРИМАТИ НАС і зробіть свій посильний внесок.

Донор проекту:
Проект у роботі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору