#ДІ

Презентація Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей

Дата публікації:

Команда Секретаріату Української мережі за права дитини та члени-організації Мережі 23 серпня взяли участь у презентації Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей. 

Центр був створений для координації між центральними і місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, членами громадянського суспільства. Діяльність Координаційного центру з розвитку сімейного виховання та догляду дітей відбувається за...

Дивитись деталі

«Позбудьтеся інтернатів — і неприємне слово “деінституціалізація” піде з вашого вжитку».

Дата публікації:

«Що для вас буде показником успішності реформи?» – на це запитання відповіли учасники перших дискусійних панелей Тренінгу «Трансформація систем догляду та підтримки дітей і сімей в Україні», який відбувся 2-4 травня 2023 року в Києві.

Оксана Жолнович – очільниця Міністерства соціальної політики України:
«Маємо прагнути до того, щоб і у нашій країні людина, яка вже досягла певного успіху, думала - що я можу зробити для такої дитини . Можливо,...

Дивитись деталі

«Батьківську любов ніщо не замінить».

Дата публікації:

Колишні вихованці інтернатних закладів розповіли про свій досвід на молодіжній панелі тренінгу «Трансформація систем догляду та підтримки дітей і сімей в Україні», який 2 травня 2023 року  розпочався у Києві.

Можна сперечатися до хрипоти, чим погані інтернати. Проте варто послухати тих, хто сам пройшов через інституційну систему, – і сумнівів не залишиться.

Микола Семенюта, 29 років, Чернівці. Батьки відмовились від нього ще у пологовому...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору