Реформа ДІ

Анастасія Степула, радниця з адвокації УМПД, відвідала Ukraine Recovery Conference у Берліні

Дата публікації:

 

11-12 червня у Берліні відбулася Конференція з відновлення України – Ukraine Recovery Conference (URC2024). Це щорічний політичний захід найвищого рівня з початку російського повномасштабного вторгнення в Україну, присвячений сталому відновленню і тривалій реконструкції та відбудові нашої держави. Це перша конференція, яка відбулася на території Європейського Союзу, і це надзвичайно важливо для України.

“Україна виконала всі кроки, які ми...

Дивитись деталі

Міжнародна спільнота має підтримати реформу ДІ для майбутнього розвитку України

Дата публікації:

10 квітня в Києві члени Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України (Multi Agency Donor Coordination Platform for Ukraine, далі – MDCP) зустрілись обговорити підтримку потреб на 2024 рік. На заході виступила Анастасія Степула, радниця з адвокації УМПД. Вона розповіла про важливість підтримки реформи деінституціалізації (ДІ) та реформи у галузі охорони дітей. 

«Діти – це основа людського капіталу України, і вони зараз страждають...

Дивитись деталі

Як мінімізувати ризики потрапляння дитини в інституційні заклади? 

Дата публікації:

Сім'я є найбільш сприятливим середовищем для всебічного розвитку дитини та забезпечення для неї щасливого дитинства. Саме тому слід спрямовувати зусилля на підтримку сім’ї як на превенцію потрапляння дитини в інтернатні заклади. Цю мету ми в проєкті СПІЛЬНО. Соціальні послуги досягаємо шляхом створення комфортних та безпечних просторів для дитини, де сім’ї з дітьми можуть отримати якісні соціальні послуги.

Важливими також для нас є розвиток міжвідомчої...

Дивитись деталі

«Позбудьтеся інтернатів — і неприємне слово “деінституціалізація” піде з вашого вжитку».

Дата публікації:

«Що для вас буде показником успішності реформи?» – на це запитання відповіли учасники перших дискусійних панелей Тренінгу «Трансформація систем догляду та підтримки дітей і сімей в Україні», який відбувся 2-4 травня 2023 року в Києві.

Оксана Жолнович – очільниця Міністерства соціальної політики України:
«Маємо прагнути до того, щоб і у нашій країні людина, яка вже досягла певного успіху, думала - що я можу зробити для такої дитини . Можливо,...

Дивитись деталі

«Батьківську любов ніщо не замінить».

Дата публікації:

Колишні вихованці інтернатних закладів розповіли про свій досвід на молодіжній панелі тренінгу «Трансформація систем догляду та підтримки дітей і сімей в Україні», який 2 травня 2023 року  розпочався у Києві.

Можна сперечатися до хрипоти, чим погані інтернати. Проте варто послухати тих, хто сам пройшов через інституційну систему, – і сумнівів не залишиться.

Микола Семенюта, 29 років, Чернівці. Батьки відмовились від нього ще у пологовому...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору