ЗМІ про нас

Чому кандидати в усиновлювачі «не можуть» знайти дитину у свою родину?   

Дата публікації:

Найпоширеніша проблема – у завищених чи навіть нереалістичних очікуваннях кандидатів в усиновлювачі. Люди хочуть взяти у свою сім'ю дитину від 0 до 5 років, а таких лише 8%, від загальної кількості дітей, яких можна усиновити. Про це в коментарі телеканалу «Київ» розповідає Ірина Васильєва, програмна координаторка проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей». 

«Кандидати в усиновлювачі хочуть взяти лише одну дитину. Але на обліку...

Дивитись деталі

Усиновлення в Україні можливе й у часи війни

Дата публікації:

Попри воєнний стан на території України можливо усиновити дитину там, де працюють суди. Про це в ефірі телеканалу «Київ» розповіла Ірина Васильєва, програмна координаторка проєкту ЮНІСЕФ в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей», що втілює Громадська спілка «Українська мережа за права дитини» (УМПД).  

«Усиновлення – це судове рішення... ми розуміємо наскільки у нас завантажені суди, оскільки вони розглядають справи й з окупованих територій,...

Дивитись деталі

Тисячі дітей в Україні потребують сімейного влаштування

Дата публікації:

Через війну в Україні стає більше  дітей, які потребують влаштування у нові люблячі родини. Про це в ефірі «Громадського радіо» розповіла Ірина Васильєва, програмна координаторка проєкту ЮНІСЕФ  в Україні «Турботливі родини для 1000 дітей», що втілює Громадська спілка «Українська мережа за права дитини».  
«У нас велика кількість причин, через які батьки не можуть опікуватися своїми дітьми. Є діти, батьки яких загинули, померли від поранень,...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору