Соціальні послуги для сімей у громадах

Як мінімізувати ризики потрапляння дитини в інституційні заклади? 

Дата публікації:

Сім'я є найбільш сприятливим середовищем для всебічного розвитку дитини та забезпечення для неї щасливого дитинства. Саме тому слід спрямовувати зусилля на підтримку сім’ї як на превенцію потрапляння дитини в інтернатні заклади. Цю мету ми в проєкті СПІЛЬНО. Соціальні послуги досягаємо шляхом створення комфортних та безпечних просторів для дитини, де сім’ї з дітьми можуть отримати якісні соціальні послуги.

Важливими також для нас є розвиток міжвідомчої...

Дивитись деталі

Раннє втручання – запорука якості життя дитини. Де і як отримати послугу в Україні (Частина 2)

Дата публікації:

У першій частині матеріалу на сайті mama.ua  ГС «Українська мережа за права дитини» розповідала про переваги послуги раннього втручання (РВ) для дітей до 4 років.

У цій статті, що опублікували на mama.ua, батьки можуть дізнатись як саме відбувається робота фахівців РВ з родинами, як та де оформити послугу та скільки вона коштує. 

Де проходять заняття дитини з фахівцями РВ? 

Послугу раннього втручання рекомендується надавати після...

Дивитись деталі

Раннє втручання – усе про послугу для батьків з маленькими дітьми (1 частина)

Дата публікації:

В Україні понад 1265 родин отримують соціальну послугу раннього втручання. Її надають мультидисциплінарні команди фахівців сім’ям з дітьми від народження і до 4 років, які мають сталі порушення розвитку чи загрозу їх виникнення. Ця послуга поєднує у собі медичну, психологічну, соціальну і педагогічну допомогу. Та головне – родина отримує підтримку. 

У першій частині матеріалу ГС «Українська мережа за права дитини» зібрала для сайту mama.ua...

Дивитись деталі

Робота Дитячої точки СПІЛЬНО та мобільної команди у Пирятині

Дата публікації:

Продовжуємо розповідати Вам про роботу фахівців, успішні кейси допомоги бенефіціарам проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги. Ми поспілкувалися з Юлією Кабушкою, локальною координаторкою проєкту у Пирятинській ТГ, та Тарасом Костиком, фахівцем соціальної роботи мобільної команди, про особливості роботи у громаді. Реалізацією проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги в цій громаді опікується ГО “Всеукраїнська організація “КЛАС””.

Робота Дитячої точки СПІЛЬНО.

Дитяча...

Дивитись деталі

Денний догляд: що входить у послугу, хто та де може її отримати  

Дата публікації:

У кожній громаді мають створити базові соціальні послуги згідно з Законом України «Про соціальні послуги» та Наказу Міністерства соціальної політики «Про затвердження Державного стандарту денного догляду». Серед них – денний догляд для дітей з інвалідністю. Такою послугою також можуть скористатись і діти внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та родини у складних життєвих обставинах (СЖО). 

«Послуга денного догляду – дуже корисна для батьків, які...

Дивитись деталі

Сертифікація тренерів курсу “Батьківство в радість”

Дата публікації:

Посилення батьківського потенціалу – один із пріоритетних напрямків роботи проєкту СПІЛЬНО. Соціальні послуги. Чому це важливо? Відновлення емоційного ресурсу, подолання стресу у дорослих та наснаження їх на ефективне виконання батьківських обов’язків позитивно впливає на гармонію у стосунках з дітьми, сприяє всебічному та гармонійному розвитку дитини. Якщо ж сім’я слабко спроможна або не спроможна, то зростає ризик потрапляння дитини в інституційні...

Дивитись деталі
ПІДПИСАТИСЬ НА НОВИНИ
Піднятися вгору